2022-02-24

MENNICA MAZOVIA - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR ZŁOTA METALOR W POLSCE

MENNICA MAZOVIA - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR ZŁOTA METALOR W POLSCE

Z prawdziwą dumą informujemy, że MENNICA MAZOVIA została autoryzowanym dystrybutorem złota METALOR w Polsce. Co to oznacza dla Ciebie jako inwestora? Krótko mówiąc, umożliwimy Ci lokowanie kapitału w szwajcarskie sztabki złota z prestiżowym certyfikatem LBMA oraz wytłoczonym kodem QR, który potwierdza wagę, próbę oraz pochodzenie kruszcu. Sprawdź, dlaczego warto postawić na METALOR i dlaczego ta szwajcarska rafineria należy do ścisłej światowej czołówki. Przeczytaj nasz artykuł i zmień znaki zapytania w pewność opłacalnego wyboru, który procentuje.

BEZPOŚREDNIA DYSTRYBUCJA ZŁOTA METALOR

PRZYWILEJ DLA WYBRANYCH

Zacznijmy od tego, że przywilej bezpośredniej współpracy z firmą METALOR nie jest dany każdemu. Aby rozpocząć partnerstwo MENNICA MAZOVIA przeszła bardzo długi proces kwalifikacyjny i dowiodła, że spełnia najwyższe standardy wiarygodności biznesowej. Podczas procesu wielostopniowej weryfikacji naszej firmy eksperci METALOR wzięli pod uwagę, m.in. dotychczasowe relacje z innymi rafineriami, sieć dystrybucji oraz wolumen sprzedaży. Analizy przyniosły pozytywne dla naszej firmy rozstrzygnięcie, które zaowocowało nawiązaniem współpracy, w myśl której MENNICA MAZOVIA stała się autoryzowanym dystrybutorem złota METALOR w Polsce.

METALOR – SZWAJCARSKA RAFINERIA ZŁOTA

KRÓTKO O DŁUGIEJ HISTORII

Firma METALOR została założona w 1852 roku i na przestrzeni ostatnich dekad stała się jednym z głównych światowych dostawców produktów wytwarzanych z metali szlachetnych. Marka zyskała międzynarodowy prestiż dzięki najwyższym normom jakościowym oraz szerokiej gamie wyrobów dla przemysłu zegarmistrzowskiego i jubilerskiego.

Dziś METALOR zaopatruje wielu liderów na rynku produktów luksusowych, a sztabki złota sygnowane szwajcarską marką cieszą się uznaniem oraz ogromnym zainteresowaniem ze strony wymagających inwestorów w każdym zakątku świata. Warto nadmienić, że rafineria złota METALOR należy także do firm, które mogą szczycić się akredytacją w London Bullion Market Association. Tym samym firma oferuje, m.in. sztabki złota z certyfikatem LBMA. Dlaczego ta informacja jest tak istotna?

CERTYFIKAT LBMA – CO TO JEST?

PRESTIŻOWY SYMBOL NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Certyfikat LBMA (ang. London Bullion Market Association) to prestiżowa akredytacja Londyńskiego Stowarzyszenia Kruszców nazywanego także Londyńską Giełdą Złota, która potwierdza wysoką jakość produktów. Akredytacja LBMA przyznawana jest takim firmom, jak mennice czy rafinerie złota spełniającym ściśle określone i wyjątkowo restrykcyjne kryteria.

DLACZEGO SZTABKI Z CERTYFIKATEM LBMA SĄ TAK CENNE?

ZŁOTO POSZUKIWANE PRZEZ WYMAGAJĄCYCH INWESTORÓW

Sztabki złota ze Szwajcarii z certyfikatem LMBA są powszechnie cenione i akceptowane na całym świecie. Tym samym nie ma najmniejszego problemu z ich sprzedażą. Ponadto sztabki te uzyskują z reguły wyższe ceny niż ich odpowiedniki, które nie posiadają certyfikatu.

Warto dodać, że mennice z akredytacją LBMA, takie jak METALOR cieszą się zaufaniem oraz prestiżem, ponieważ organizacja, która przyznaje certyfikaty słynie z przestrzegania restrykcyjnych reguł. Innymi słowy, trzeba spełnić ściśle określone warunki, by znaleźć się na liście mennic i rafinerii zrzeszonych w LBMA. Między innymi należy wpłacić depozyt w wysokości kilkudziesięciu milionów dolarów oraz przejść wielostopniowy etap weryfikacji wiarygodności biznesowej.

Nie bez znaczenia dla potencjalnych nabywców złota pozostaje fakt, że przedsiębiorstwa, które znajdą się już w gronie firm z akredytacją LBMA sumiennie przestrzegają norm jakościowych. Zależy im bowiem na tym, aby ich logotypy były już zawsze synonimem najwyższej jakości.

CO WYRÓŻNIA SZTABKI ZŁOTA FIRMY METALOR?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I UNIKALNA WERYFIKACJA AUTENTYCZNOŚCI

Szwajcarskie sztabki złota z renomowanych rafinerii to wartość sama w sobie. Złoto wytwarzane przez METALOR wyróżnia jednak więcej niż najwyższa jakość oraz miejsce i technologia produkcji. Chodzi mianowicie o weryfikację autentyczności sztabek, której może dokonać każdy inwestor. O co konkretnie chodzi?

Sztabki złota METALOR posiadają:

  • BULIONPROTECT – zabezpieczenie w postaci warstwy specjalnego atramentu nałożonego bezpośrednio na powierzchnię kruszcu. Warstwa ta posiada znikomą wagę (tj. <20 mg), a technologia jej wykonania wykazuje wysoką skuteczność ochrony przed podrabianiem. Tym samym BullionProtect® umożliwia wszystkim podmiotom w łańcuchu dostaw weryfikację autentyczności produktów z metali szlachetnych na trzech poziomach:

- kontroli wizualnej,

- szybkiej weryfikacji za pomocą systemu migających świateł lub walidatora,

- unikalnego kodu QR osadzonego w plombie, który można sczytać przez dowolny smartfon.

  • INDYWIDUALNY KOD QR NA KAŻDEJ SZTABCE - na każdej sztabce złota METALOR naniesiony jest indywidualny QR kod, który po zeskanowaniu smartfonem pozwala błyskawicznie weryfikować autentyczność złota oraz numer seryjny sztabki, a także producenta.
  • GRATKA DLA NABYWCÓW SZTABEK O WADZE 1KG -  Każdy Klient, który zdecyduje się na zakup sztabki złota METALOR o wadze 1 kilograma, poprzez kod QR będzie mógł bezpłatnie i szybko zobaczyć wszystkie wymienione powyżej dane, a dodatkowo także poznać datę produkcji oraz pochodzenie złota w tej konkretnej sztabie.

CHCESZ ZAINWESTOWAĆ W ZŁOTO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MARKI METALOR 

Skontaktuj się z nami już dziś i ulokuj kapitał w szwajcarski symbol wiarygodności

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:

+48 22 602 22 48| info@mennicamazovia.pl 

pixel