Srebrne monety bulionowe

( ilość produktów: 53 )

Inwestycja w srebrne monety

Rynek srebrnych monet jest ściśle określony. Osobom wybierającym ten rodzaj inwestycji w srebro zalecamy wybór najbardziej popularnych monet lokacyjnych, które są emitowane przez renomowane mennice i stanowią również legalny środek płatniczy. Trzon rynku srebrnych monet bulionowych to głównie kilka najpopularniejszych rodzajów, mowa tu o Wiedeńskich Filharmonikach, Amerykańskich Orłach, Kanadyjskich Liściach Klonowych czy srebrnych Krugerrandach.

Czytaj więcej

Srebrne monety lokacyjne

Inwestorzy, wybierając srebrne monety jako formę inwestycji, uzyskują większą elastyczność w porównaniu do lokowania kapitału w sztabki srebra. Kupując pakiety po 10, 20 czy 50 monet, możemy bez problemu upłynniać te walory w zależności od naszych potrzeb. Możemy zredukować nasz portfel o niewielkie części w każdej chwili, gdyż tego rodzaju walor jest honorowany na całym świecie.

Zalety najpopularniejszych srebrnych monet bulionowych

Srebrne monety bulionowe charakteryzują się wysoką wartością estetyczną. Pełnią funkcję oryginalnego prezentu na różnego rodzaju okoliczności. Jeśli masz przed sobą takie wydarzenia jak ślub, chrzest czy komunia, wybór srebrnych monet jako prezent będzie optymalnym rozwiązaniem. To forma inwestycji, która świetnie wygląda, a przede wszystkim zachowuje swoją wartość przez długi czas. Najpopularniejsze wagi srebrnych monet lokacyjnych to ½ uncji, 1 uncja, 2 uncje oraz moneta 1-kilogramowa.

Najpopularniejsze srebrne monety bulionowe dostępne w naszej ofercie

Srebrne monety charakteryzują się nie tylko stabilną wartością, która będzie utrzymywać się przez bardzo długi czas – dzięki czemu stanowią bezpieczną inwestycję – ale oprócz tego to niezwykle starannie zaprojektowane, piękne przedmioty kolekcjonerskie. Wybite wzory bezpośrednio nawiązują do kultury oraz dziedzictwa krajów, z których pochodzą. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze na świecie srebrne monety bulionowe – na przykład Australijski Kangur (1 uncja srebra, którą wyślemy do Ciebie już w 24 godziny), Kanadyjski Liść Klonowy, Wiedeński Filharmonik, Amerykański Orzeł, Somalijski Słoń, Krugerrand (RPA), Liść Dębu (Niemcy), Britannia (Wielka Brytania), a także wiele innych.

Oryginalne srebrne monety lokacyjne do kolekcji

Niezależnie od tego, czy zakup srebrnych monet traktujesz jako inwestycję, czy kompletowanie osobistej kolekcji, warto zakupić nie tylko te najpopularniejsze monety bulionowe, ale również mniej znane – na przykład nawiązujące do popkultury. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online, w którym znajdziesz srebrne monety z całego świata. Zapraszamy!

Zwiń tekst

Cena
Waga
Kraj
Wysyłka
pixel