Akcesoria

( ilość produktów: 16 )

Inwestowanie w złoto

Nie da się ukryć, że kupowanie kruszcu jest dziś jednym z najpopularniejszych sposobów na lokowanie pieniędzy. Wielu przedsiębiorców wróży spadek wartości pieniądza oraz uważa, że inwestowanie w sztabki złota lub srebra jest racjonalnym sposobem na gromadzenie aktywów. Oczywiście nie bez znaczenia są również inwestycje w nieruchomości, jednak ze względu na ich cenę, nie są dostępne tak szerokiej liczbie zainteresowanych. Wszyscy ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania bądź ziemi, decydują się więc na ulokowanie swoich aktywów w kruszcu – srebrnych monetach czy też złotych lub srebrnych sztabkach.

Czytaj więcej

Gdzie kupić sztabki złota? Akcesoria dla wytrawnych kolekcjonerów

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Mennicy Mazovia, w której z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Rozbudowany asortyment produktów, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny bez wątpienia wpływają na stale zwiększające się grono naszych Klientów. Obawiasz się inflacji, a jednocześnie nie wiesz jak inwestować w złoto? Skontaktuj się z nami już dziś, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości! W Mennicy Mazovia oprócz szerokiego wyboru metali szlachetnych znajdziesz też profesjonalne akcesoria do badania i przechowywania kruszcu. Zachęcamy do inwestycji w lupę jubilerską bądź wygodne rękawiczki do monet.

Czy warto inwestować w złoto?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, lecz wielu inwestorów zgodzi się z tym, że złoto czy srebro jest znacznie bezpieczniejszą walutą niż pieniądze. Z tego powodu w Mennicy Mazovia oferujemy bogaty wybór sztabek, a także monet specjalnie dla wszystkich numizmatów. Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe przechowywanie kruszcu. Postaw na eleganckie etui przeznaczone dla sztabek w opakowaniu CERTICARD lub CERTIPACK. Jest ono wykonane z wysokiej jakości materiału imitującego skórę, a jego wnętrze wyłożone zostało zamszową wkładką. Co ważne, znajdziesz też u nas kasetki dedykowane samym monetom.

Mennica Mazovia – akcesoria dla miłośników złota i srebra

Szukasz dobrych rękawiczek bawełnianych? Mamy dla Ciebie wykonane w 100% z nietlenionej czystej bawełny rękawiczki, które spełniają normę CE! Gwarantują one pewny chwyt bez ryzyka zabrudzenia kruszcu, a krótki mankiet z gumką sprawia, że doskonale trzymają się dłoni. Dodatkowo z pewnością zainteresuje Cię również składana lupa jubilerska z diodami LED, która może być świetnym prezentem dla każdego numizmatyka. Zapraszamy do zakupów!

Zwiń tekst

Wysyłka
pixel