Sztabki Srebra

( ilość produktów: 3 )

Wyróżniamy kilka metali szlachetnych, których wartość ceniona jest przez inwestorów na całym świecie. Oprócz złota jest to przede wszystkim srebro. Ma mniejszą wartość niż złoto, lecz również jest atrakcyjnym sposobem na dywersyfikowanie portfela inwestycyjnego, np. w formie sztabki srebra .

To, iż postrzegamy ten kruszec nieco inaczej niż złoto, jest zależne m.in. od jego innych zastosowań. Wykorzystuje się go bowiem w wielu różnorodnych dziedzinach gospodarki. To bardzo ważny kruszec dla takich gałęzi przemysłu i usług, jak elektronika, fotografia, medycyna, czy przemysł odzieżowy. Naczynia ze srebra tworzono już w starożytności, co pozostało niezmienne do dziś. Również w czasach starożytnych dostrzeżono wartość płatniczą tego metalu szlachetnego i zaczęły wówczas powstawać pierwsze monety z tego kruszcu.

Sztabki srebra jako sposób na bezpieczną, długofalową inwestycję

Oprócz monet dość szybko postawiono na srebrne sztabki, które tak jak w przypadku złota, są łatwiejszym sposobem na ulokowanie w kruszcu większej ilości środków. Obecnie to jeden z popularniejszych materiałów na rynkach inwestycyjnych. Osoby decydujące się na zainwestowanie pieniędzy w sztabki srebra cenią jego ponadczasową wartość. Twoje oszczędności mogą znacznie bezpieczniej i bez utraty na wartości przetrwać wszelkie trudne okresy i dziesiątki lat, czego nie można niestety powiedzieć o innych walutach. Inflacja, konflikty polityczne i kryzysy gospodarcze są w stanie znacząco uszczuplić Twój budżet, jeśli decydujesz się na przechowywanie ich właśnie w takiej formie.

Jak wybrać odpowiednie sztabki srebra?

Zakup sztabki albo monet jest bardzo dobrym pomysłem na inwestycję — należy jednak zdecydować się na produkty proponowane wyłącznie przez zaufaną mennicę, taką jak Mennica Mazovia. Przygotowaliśmy ofertę metali szlachetnych pochodzących od sprawdzonych światowych producentów dysponujących akredytacją LBMA, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości. Interesuje Cię inwestycja w srebro? Mennica Mazovia jest do Twojej dyspozycji. Bądź świadomym inwestorem i wybierz sprawdzone, renomowane źródło. Naszą autentyczność możemy potwierdzić m.in. wpisem do rejestru działalności kantorowej. Nie ryzykuj i nie szukaj „sztabki srebro” lub innych podobnych haseł np. w znanych serwisach aukcyjnych, gdyż możesz w ten sposób trafić na oszustów. Ważne, aby produkt pochodził z uznanej mennicy, co pozwoli Ci na ewentualne upłynnienie srebra w dowolnym miejscu na świecie. Weryfikacja, czy rzeczywiście tak jest w przypadku aukcji online lub podmiotów bez odpowiednich akredytacji jest bardzo trudna, przez co rośnie też ryzyko utraty Twoich środków. Z tego powodu zachęcamy, aby skorzystać również z pozostałych części naszej oferty. Polecamy np. dostępne w naszej mennicy złote sztabki oraz wyroby z platyny.

Sztabki srebra najwyższej jakości z Mennicy Mazovia

W Mennicy Mazovia proponujemy sztabki srebra najwyższej próby, w tym nawet na poziomie 9999, o różnej wadze — wśród nich każdy Klient znajdzie produkt dla siebie. Są one nie tylko świetnym sposobem na inwestycję w metale szlachetne, ale też wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem zwiększającym ich wartość. Oferujemy sztabki srebra oznaczone symbolami producentów, a często także zwracające uwagę niezwykłymi zdobieniami. Warto wymienić na przykład sztabko-monetę z australijskiej mennicy Perth Mint, która posiada na awersie podobiznę królowej Elżbiety II, natomiast na rewersie — smoka ścigającego magiczną perłę, a więc motyw symbolizujący dobrobyt oraz spełnianie marzeń. Wszelkie niezbędne informacje, które mogą Ci być potrzebne przed zakupem, znajdziesz w opisie poszczególnych sztabek. Dowiesz się, z jakiej mennicy pochodzi dany metal, jaki ma nominał, próbę, a także wagę.

Sprzedaż sztabek srebra i profesjonalne doradztwo inwestycyjne

Udostępniamy możliwość dostarczenia zamówionej sztabki srebra pod wskazany adres lub do jednego z naszych punktów stacjonarnych w całej Polsce; ponadto produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. W razie potrzeby zapewniamy też profesjonalne doradztwo specjalistów w zakresie wyboru srebra inwestycyjnego pod kątem indywidualnych wymagań. Rozumiemy, jak ważną decyzją dla naszych Klientów może być zainwestowanie dużej ilości środków w pożądany kruszec, dlatego dokładamy starań, aby na każdym etapie zapewnić klientowi komfort, doradztwo i bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby dostępne u nas sztabki srebra, a także pozostałe produkty znalazły uznanie zarówno wśród osób decydujących się na swoją pierwszą, niewielką inwestycję, jak też świadomych inwestorów, obracających dużymi sumami od długiego czasu.Srebro – sztabki, monety, a także inne wyroby z metali szlachetnych znajdziesz w Mennicy Mazovia – zapraszamy!

Waga
Kraj
Wysyłka
pixel