Złote monety bulionowe

( ilość produktów: 109 )

Od wielu wieków inwestowanie w złoto uznawane jest za jedną z najbezpieczniejszych i najpewniejszych form lokowania pieniędzy. Podczas gdy waluty poszczególnych krajów muszą mierzyć się z mniejszymi lub większymi spadkami wartości związanymi z sytuacją polityczną, kryzysami gospodarczymi, wojnami oraz spowodowaną tym wszystkim inflacją, ceny kruszców mimo wahań od lat są stabilne i zawsze gwarantują pewien stopień bezpieczeństwa inwestującym. Nic dziwnego, że złote monety , czy też sztabki złota postrzegane są często jako recepta na stabilność finansową w trudnych czasach. Z tego też powodu regułą jest, że w czasie wszelkich zawirowań na rynkach finansowych ceny kruszców, w tym złota rosną, co jest oczywiście korzystną informacją dla jego posiadaczy.

Złoto inwestycyjne w formie fizycznej będziesz w przypadku takiej potrzeby w stanie spieniężyć w dowolnym miejscu na świecie. Wszędzie je ze sobą zabierzesz i poradzisz sobie dzięki temu nawet w tak skrajnych sytuacjach, jak ucieczka z miejsca zamieszkania z powodu wojny. Dodatkowo masz pewność, że Twoje środki są niezależne od wszelkich instytucji finansowych i nie stracisz ich np. w wyniku działań banku krajowego czy z powodu bankructwa instytucji, w której masz swoje konto.

Monety bulionowe złote

Kupowanie złota to więc jeden z najbardziej rozsądnych sposobów inwestycji, a złote monety stanowią jedną z najpopularniejszych alternatyw dla sztabek złota przy lokowaniu kapitału w ten kruszec. Wartość złotych monet bulionowych jest przy tym nieznacznie wyższa ze względu na niezaprzeczalną wartość artystyczną. Zawierają one taką samą ilość kruszcu jak sztabki inwestycyjne. Skorzystaj z propozycji Mennicy Mazovia i przekonaj się sam, dlaczego warto inwestować w złote monety!

Inwestowanie w złoto — monety

To, co wyróżnia złote monety bulionowe, to fakt, że są one rozpoznawalne na całym świecie. Właśnie dlatego upłynnienie ich nie będzie stanowiło żadnego problemu. Z pewnością znajdziesz kupców zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie złotymi monetami, dzięki czemu taka inwestycja przyniesie Ci zysk. Na rynku występuje jedynie kilka rodzajów monet, które cieszą się największą popularnością oraz rozpoznawalnością. Zakup taki jest również rekomendowany przez ekspertów Mennicy Mazovia.

Najpopularniejsze złote monety bulionowe

Szukasz najlepszego sposobu na zabezpieczenie swojego majątku? Chcesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przyszłość? A może jesteś kolekcjonerem poszukujących wyjątkowych okazów? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, w ofercie Mennicy Mazovia z pewnością znajdziesz złote monety dla siebie — zarówno jako inwestycję, jak i do prywatnej kolekcji. Jako profesjonalny i doświadczony dystrybutor złota możemy zapewnić, że posiadanie monety Krugerrand, Kanadyjski Liść Klonowy czy Australijski Kangur w swoim portfelu inwestycyjnym będzie rozsądnym i optymalnym rozwiązaniem. Otrzymamy w ten sposób pięknie wykonany walor od strony estetycznej oraz gwarancję wysokiej płynności posiadanego aktywa. Oprócz wymienionych wyżej wzorów znajdziesz u nas też takie monety bulionowe złote, jak dukaty austriackie, Wiedeńskich Filharmoników, czy też monety z Mennicy Austriackiej odnoszące się do dziedzictwa starożytnej Mezopotamii oraz Egiptu. Przy każdej z nich znajdziesz wszelkie niezbędne informacje - od próby i wagi, do jej wymiarów.

Posiadamy też wzory, które jesteśmy w stanie wysłać w ciągu 24 godzin. Mogą być podarunkiem na ważną okazję. Prezent na ślub, ważną rocznicę, okrągły jubileusz lub innego rodzaju istotne i prestiżowe wydarzenie w Twoim życiu? Wybór monet bulionowych będzie w takim wypadku odpowiedni nawet, gdy obdarowywana osoba nie jest doświadczonym inwestorem. Upominek będzie zawsze elegancko się prezentować, a do tego jest praktyczny i przyszłościowy. Z pewnością moneta taka nie zostanie potraktowana jako kolejny bibelot, który krótko po danym wydarzeniu pójdzie w kąt i w zapomnienie.

Złote monety bulionowe — sprawdzony sposób inwestowania w złoto

W Mennicy Mazovia bez problemu znajdziesz wszystkie popularne monety w różnych gramaturach. Najczęściej kupowaną jest ta o wadze jednej uncji (31.1 g). Jeśli jednak potrzebujesz większej dywersyfikacji, zakup monet o mniejszej gramaturze (1/20, 1/10, ¼ czy ½ uncji) również stanowi dobre rozwiązanie. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz kompleksową obsługę. Umożliwiamy skorzystanie z naszej oferty zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepach stacjonarnych — w Warszawie, Katowicach oraz Szczecinie. Nabywając złote monety bulionowe w Mennicy Mazovia, można mieć pewność mądrego i bezpiecznego inwestowania posiadanego kapitału w złoto.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że inwestycja w monety bulionowe lub też inne produkty z naszej oferty może być dla naszych Klientów poważną decyzją. Większość osób nie ma okazji inwestować kwot rzędu kilku lub kilkudziesięciu tysięcy. Z tego powodu zawsze staramy się wspierać w podjęciu odpowiedniej decyzji i możliwie, jak najlepiej doradzić w każdej sytuacji. Dbamy też o naszą wiarygodność, nie tylko, gdy chodzi o złote monety, ale też, w trakcie zakupu innych kruszców. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi partnerami z branży inwestycyjnej i jubilerskiej. Mennice, których złote monety i inne produkty są u nas dostępne, posiadają akredytację LBMA, która gwarantuje inwestującemu spełnienie najwyższych standardów jakościowych. Nasza firma jest wpisana do rejestru działalności kantorowej.

Interesują Cię złote monety bulionowe? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu! Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy zagwarantują Ci profesjonalne doradztwo i najwyższej jakości obsługę oraz produkty!

Cena
Waga
Kraj
Wysyłka
pixel