Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy Srebrnych Monet

( ilość produktów: 13 )

Zestawy srebrnych monet lokacyjnych

Zakup metali szlachetnych w czasach niestabilnej sytuacji na rynkach finansowych to doskonała inwestycja, a tym samym finansowe zabezpieczenie na przyszłość. Szczególną popularnością w tej kwestii cieszy się inwestowanie w srebrne monety. To rozwiązanie zapewniające znaczną swobodę w upłynnianiu zakupionych metali szlachetnych, zwłaszcza jeśli decydujesz się na nabycie specjalnie przygotowanego zestawu. W firmie Mennica Mazovia oferujemy komplety najpopularniejszych srebrnych monet lokacyjnych stanowiących idealny sposób na inwestycję. Nasze produkty bulionowe pochodzą z najbardziej znanych światowych mennic, co gwarantuje najwyższą jakość.

Czytaj więcej

Zestawy monet o wadze 1 uncji srebraAustralijski Kangur

W Mennicy Mazovia proponujemy między innymi zestawy srebrnych monet lokacyjnych. Australijski Kangur o wadze 1 uncji srebra pochodzących z bieżącego roku. Należą one do najpopularniejszych produktów bulionowych na świecie i są bite przez najstarszą mennicę w Australii, czyli The PerthMint. Awers srebrnych monet przedstawia narodowy symbol tego kraju, kangura rudego w promieniach słońca, zaś na rewersie znajduje się podobizna królowej brytyjskiej Elżbiety II. W naszej firmie oferujemy idealne do inwestowania zestawy srebrnych monet Australijski Kangur o wadze 1 uncji srebra w liczbie 100 bądź 500 sztuk.

Zestaw srebrnych monet lokacyjnych Britannia

W ofercie naszej mennicy znajdziesz również zestaw brytyjskich srebrnych monet lokacyjnych Britannia cieszących się w Wielkiej Brytanii szczególną popularnością wśród prywatnych inwestorów. To znakomity sposób na inwestycję w metale szlachetne – gwarancję czystości kruszcu oraz masy stanowi bowiem miejsce wybicia, którym jest Mennica Królewska. Proponujemy zestaw 500 sztuk najpopularniejszych brytyjskich srebrnych monet bulionowych o wadze 1 uncji. Na ich awersie widnieje wizerunek Britannii, personifikacji Zjednoczonego Królestwa, natomiast rewers przedstawia portret Elżbiety II.

Zestawy najpopularniejszych srebrnych monet bulionowych

W naszej firmie proponujemy zestawy srebrnych monet lokacyjnych, które stanowią doskonały sposób na inwestycję w metale szlachetne. Oferujemy produkty pochodzące wyłącznie z cenionych światowych mennic zapewniających najwyższe standardy bicia monet inwestycyjnych. Oprócz tego prowadzimy też skup w Warszawie, Katowicach oraz Szczecinie. Zapraszamy do zamawiania najpopularniejszych srebrnych wyrobów bulionowych z dostawą we wskazane miejsce lub odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym!

Zwiń tekst

Cena
Waga
Kraj
Wysyłka
pixel