Zestawy Srebrnych Monet

( ilość produktów: 4 )

Zakup metali szlachetnych w czasach niestabilnej sytuacji na rynkach finansowych to doskonała inwestycja, a tym samym finansowe zabezpieczenie na przyszłość. Szczególną popularnością w tej kwestii cieszy się inwestowanie w srebrne monety. To rozwiązanie zapewniające znaczną swobodę w upłynnianiu zakupionych metali szlachetnych, zwłaszcza jeśli decydujesz się na nabycie specjalnie przygotowanego zestawu. W firmie Mennica Mazovia oferujemy komplety najpopularniejszych srebrnych monet lokacyjnych stanowiących idealny sposób na inwestycję. Nasze produkty bulionowe pochodzą z najbardziej znanych światowych mennic, co gwarantuje najwyższą jakość. Oprócz monet znajdziesz u nas również srebro w sztabkach.

Zestawy srebrnych monet bulionowych – dlaczego warto je wybrać?

Zestawy srebrnych monet lokacyjnych to opcja chętnie wybierana zarówno przez początkujących, jak też przez doświadczonych inwestorów. Warto zdecydować się na ich zakup, jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z lokowaniem oszczędności w metale szlachetne. Nie wymaga dużego nakładu finansowego i w razie potrzeby pozwala na łatwą wymianę kruszcu na dowolną walutę. Zestawy srebrnych monet są też jednak często ważną częścią większych portfeli inwestycyjnych. Osoby obracające na rynkach dużymi kwotami chcą mieć również część majątku dostępną w postaci łatwej do upłynnienia i bardziej mobilnej niż duże sztabki bądź inwestycje giełdowe. Ceniona przez nich jest też możliwość zakupu dużej liczby monet w praktycznym komplecie z etui ułatwiającym przechowywanie, bez konieczności kupowania każdej monety pojedynczo.

Zestawy monet o wadze 1 uncji srebra – Australijski Kangur

W Mennicy Mazovia proponujemy między innymi zestawy srebrnych monet lokacyjnych. Dostępny jest australijski Kangur o wadze 1 uncji srebra, pochodzący z bieżącego roku. Należą one do najpopularniejszych produktów bulionowych na świecie i są bite przez najstarszą mennicę w Australii, czyli The Perth Mint. Awers srebrnych monet przedstawia narodowy symbol tego kraju, kangura rudego w promieniach słońca, zaś na rewersie znajduje się podobizna królowej brytyjskiej Elżbiety II. W naszej firmie oferujemy idealne do inwestowania zestawy srebrnych monet Australijski Kangur o wadze 1 uncji srebra w liczbie 100 bądź 500 sztuk.

Zestaw srebrnych monet lokacyjnych Britannia

W ofercie naszej mennicy znajdziesz również zestaw brytyjskich srebrnych monet lokacyjnych Britannia cieszących się w Wielkiej Brytanii szczególną popularnością wśród prywatnych inwestorów. To znakomity sposób na inwestycję w metale szlachetne – gwarancję czystości kruszcu oraz masy stanowi bowiem miejsce wybicia, którym jest Mennica Królewska. Proponujemy zestaw 500 sztuk najpopularniejszych brytyjskich srebrnych monet bulionowych o wadze 1 uncji. Na ich awersie widnieje wizerunek Britannii, personifikacji Zjednoczonego Królestwa, natomiast rewers przedstawia portret Elżbiety II.

Zestaw srebrnych monet Amerykański Orzeł

Oferujemy także zestawy monet srebrnych Amerykański Orzeł. To wyroby emitowane przez United States Mint, czyli stanową mennicę USA. Mają nominał jednego dolara, a wykonuje się je ze srebra o próbie 999. Rewers monety jest ozdobiony wizerunkiem amerykańskiego bielika, a awers – wizerunkiem bogini Walking Liberty. W 2021 roku mennica zaproponowała zmianę wyglądu rewersu, co zwiększyło dodatkowo popularność Amerykańskiego Orła wśród kolekcjonerów. Po raz pierwszy od początku emisji w 1986 roku zdecydowano się na odświeżenie wizerunku zwierzęcia. Oferujemy zestaw srebrnych monet American Eagle składający się z dwudziestu sztuk, gotowy do wysyłki już w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia!

Zestawy Wiedeńscy Filharmonicy

Wśród naszych kompletów dostępne są również zestawy monet srebrnych Wiedeńscy Filharmonicy. To wyroby Austrian Mint cenione przez inwestorów oraz kolekcjonerów ze względu na to, iż jest to jedyna moneta bulionowa wybijana w walucie euro, a przez to również najbardziej znana w kontynentalnej części Europy. Jest to srebrna wersja Filharmoników, która pojawiła się na rynku w 2008 roku. Tak jak w przypadku złotego odpowiednika, na awersie umieszczono organy piszczałkowe Filharmonii Wiedeńskiej, natomiast na rewersie instrumenty orkiestry, np. róg, fagot oraz harfę. Produkt dostępny jest w zestawie składającym się z 20 oraz 100 sztuk.

Afrykański Krugerrand – 25 lub 100 sztuk

W ofercie Mennicy Mazovia nie mogło zabraknąć również kultowych Krugerrandów, czyli najstarszej na świecie monety bulionowej, pochodzącej z Republiki Południowej Afryki. Jej złoty odpowiednik emitowany jest od 1967 roku, natomiast srebrna wersja pojawiła się na rynku w 2017 roku. Na awersie znajduje się wizerunek Paula Krugera, prezydenta RPA, od którego Krugerrandy wzięły swoją nazwę. Są one znane na całym świecie i wybierane chętnie zarówno przez inwestorów, jak i kolekcjonerów. W Mennicy Mazovia dostępne są zestawy srebrnych monet bulionowych Krugerrand liczące 25 oraz 100 sztuk. Dzięki temu możesz wybrać opcję najbardziej odpowiednią dla Twoich potrzeb inwestycyjnych.

Komplety Kanadyjski Liść Klonowy

Oprócz Amerykańskiego Orła popularną monetą bulionową z Ameryki Północnej jest Kanadyjski Liść Klonowy. To monety srebrne bulionowe dostępne w naszym sklepie w zestawach liczących 25 sztuk. Każda z nich ma nominał 5 dolarów kanadyjskich. Wybija się je ze srebra o próbie 999,9. Charakterystyczną cechą ich wyglądu jest liść klonowy na rewersie, będący najbardziej znanym na całym świecie symbolem kojarzącym się z Kanadą. Początkowo w 1979 roku władze tego kraju zdecydowały się na emisję złotych monet bulionowych m.in. ze względu na trudną dostępność do Krugerrandów w czasie apartheidu, natomiast w 1988 roku rozpoczęto również produkcję monet srebrnych.

Zestawy najpopularniejszych srebrnych monet bulionowych

W naszej firmie proponujemy zestawy srebrnych monet lokacyjnych, które stanowią doskonały sposób na inwestycję w metale szlachetne. Oferujemy produkty pochodzące wyłącznie z cenionych światowych mennic zapewniających najwyższe standardy bicia monet inwestycyjnych. Oprócz tego prowadzimy też skup w Warszawie, Katowicach oraz Szczecinie. Zapraszamy do zamawiania najpopularniejszych srebrnych wyrobów bulionowych z dostawą we wskazane miejsce lub odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym!

Kraj
pixel