Złoto inwestycyjne

( ilość produktów: 164 )

Inwestowanie w złoto jest częstym i bardzo popularnym sposobem na zdywersyfikowanie aktywów w portfelu inwestycyjnym, aby zminimalizować ryzyko spadku wartości całości. Przed podjęciem inwestycji wiele osób zastanawia się jednak, czy warto inwestować w ten cenny kruszec, jak sprzedać sztabki, a przede wszystkim — gdzie kupić odpowiednie wyroby? Chcąc zacząć stawiać na złoto inwestycyjne, należy skorzystać z propozycji zaufanej firmy oferującej produkty najwyższej jakości. To właśnie można znaleźć w tej kategorii. W Mennicy Mazovia przygotowaliśmy sztabki, a także monety bulionowe, które są przeznaczone dla wszystkich Klientów planujących inwestowanie w złoto.

Złoto inwestycyjne – dlaczego inwestowanie w nie jest tak popularne?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że część z naszych klientów pomyślała o inwestowaniu po raz pierwszy w związku z panującą na świecie inflacją oraz niepewną sytuacją polityczną. Epidemia, czy wojna wydawały się przez długi czas czymś wręcz nierealnym. Rzeczywistość jednak zweryfikowała takie myślenie bardzo szybko. Do wielu ludzi dotarło, że oszczędności całego życia można stracić w jednej chwili lub też mogą stać się kompletnie bezwartościowe. Funkcję ochronną dla funduszy każdego z nas może stanowić właśnie złoto inwestycyjne. Ludzie korzystają z niego w ten sposób od wieków i nic nie stoi na przeszkodzie, aby również dla Ciebie stało się zabezpieczeniem na przyszłość lub sposobem na dywersyfikację Twojego majątku. Oprócz tego złoto lokacyjnewybierają osoby nie tylko chcące zabezpieczyć oszczędności, ale także doświadczeni inwestorzy, dla których różnorodne ulokowanie majątku jest codziennością i przez cały czas szukają sposobów na bezpieczną oraz skuteczną inwestycję.

Złoto inwestycyjne – cena, charakterystyka, dostępność

Jednym z najpowszechniejszych sposobów na inwestowanie w złoto jest zakup sztabek, które zgodnie z wymogami ustawowymi cechują się próbą wynoszącą co najmniej 9999, czyli zawierają minimum 99,99% czystego kruszcu. W naszym sklepie oferujemy więc wyroby najwyższej jakości o różnorodnej wadze. Proponowane złoto inwestycyjne dostępne w Mennicy Mazovia może zatem mieć formę sztabek ważących 50, 100, 250 lub 500 gramów, a nawet 1 kilograma. Można u nas znaleźć także produkty zapakowane w opakowania CertiPack dowodzące ich autentyczności, jak również CombiBary złożone z możliwych do podzielenia elementów. Przy każdym z produktów znajdziesz też kraj jego pochodzenia oraz inne szczegóły, które mogą być ważne przed zainwestowaniem swoich pieniędzy.

Jak inwestować w złoto, czyli monety bulionowe z Mennicy Mazovia

Klienci, którzy chcą zająć się inwestowaniem w ten kruszec w innej formie niż sztabki, powinni zwrócić swoją uwagę na monety bulionowe dostępne w ofercie Mennicy Mazovia. One również muszą spełniać określone w ustawie wymagania dotyczące na przykład minimalnej próby czy daty wybicia. Proponujemy więc wyroby będące złotem inwestycyjnym, a przy tym charakteryzujące się pięknymi wzorami. Od monet nawiązujących do słynnego Klondike po motywy zwierzęce — zapewniamy doskonałą jakość oraz atrakcyjne ceny złota za uncję. Znajdziesz u nas zatem nie tylko złote sztabki , ale też monety z wzorem z chińską pandą, australijskim lunarem, amerykańskim orłem, czy też afrykański Krugerrand. Niezależnie od tego, w jakim celu zamierzasz zdecydować się na zakup, z pewnością bez problemu znajdziesz wzór, który okaże się dla Ciebie interesujący i warty Twojej inwestycji.

Złote monety to również nie lada gratka dla kolekcjonerów. Ich wartość artystyczna jest docenienia przez wielu koneserów sztuki, czy też pasjonatów numizmatyki. Kolekcjonowanie monet jest przecież czymś bardzo powszechnym. Wyjątkowe okazy, poza tymi cennymi historycznie, są monetami, które możesz znaleźć także w naszej ofercie i potraktować jako inwestycję na przyszłość lub zabezpieczenie Twoich środków. Kolekcjonerska wartość konkretnej monety sprawia, że nie traci na wartości nawet wówczas, gdy maleje wartość kruszcu, z jakiego jest wykonana.

Czy warto inwestować w złoto? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu

Wszystkie nasze produkty — niezależnie od tego, czy chodzi o monety bulionowe, czy sztabki — spełniają warunki prawne określające definicję złota inwestycyjnego. W Mennicy Mazovia odpowiadamy też na potrzeby Klientów, którzy zastanawiają się nad tym, czy warto inwestować w ten kruszec, jak to robić, a także jak sprzedać sztabki złota. Z myślą o nich prowadzimy infolinię, udzielając wszelkich niezbędnych wskazówek, a ponadto zapewniamy również wsparcie ekspertów w naszych punktach stacjonarnych. Doskonale rozumiemy, że podjęcie decyzji o zakupie produktów ze złota lub srebra, których cena sięga często kilku, a nawet kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy, nie jest czymś łatwym. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mogą mieć wiele wątpliwości i zanim zdecydują się na inwestycję, będą chcieli wszystkie aspekty jak najdokładniej sprawdzić i zasięgnąć opinii ekspertów. Z tego powodu chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wspomagamy naszych klientów w tym trudnym oraz bardzo ważnym dla nich procesie decyzyjnym.

Srebro, platyna, złoto – Mennica Mazovia

Nasza oferta to jednak nie tylko złoto. Mennica Mazovia jest do Twojej dyspozycji także wtedy, gdy chcesz zainwestować w inne kruszce, jak srebro, platyna oraz diamenty. Jeśli zatem interesowały Cię tematy inwestowania i szukałeś takich tematów, jak złoto inwestycyjne – cena , dostępność, czy jak inwestować, to zachęcamy do tego, aby poradzić się w tym zakresie naszych specjalistów i zaufać Mennicy Mazovia. Zapraszamy do skorzystania z oferty złota inwestycyjnego!

Cena
Waga
Kraj
Wysyłka
pixel