Srebro inwestycyjne

( ilość produktów: 57 )

W ostatnich kilku latach bardzo wyraźnie w świadomości społecznej pojawił się temat zabezpieczenia swoich oszczędności. Szalejąca nie tylko w naszym kraju inflacja sprawiła, że trzymanie pieniędzy „w skarpecie” stało się jeszcze mniej opłacalne niż dotychczas. Niestabilne czasy, kryzys gospodarczy związany z pandemią, wojna na Ukrainie – wszystko to spowodowało, że wiele osób po raz pierwszy w swoim życiu zadało sobie pytanie, co będzie z moim majątkiem, jeśli np. nagłe wydarzenie sprawi, że sytuacja w kraju znacznie pogorszy się z dnia na dzień. W skrajnym przypadku okoliczności mogą zmusić nawet do opuszczenia swojej ojczyzny. Skąd wówczas wziąć pieniądze na codzienne funkcjonowanie, jeżeli wszystkie swoje oszczędności zachowałeś w rodzimej walucie? Nawet postrzegane za względnie bezpieczne inwestycje w mieszkania i inne nieruchomości nie rozwiązują tego problemu. Wielu naszych rodaków zdało sobie sprawę z tego, że należałoby w jakiś sposób zaoszczędzone środki zainwestować. Pytanie tylko: jak to zrobić?

Inwestycyjne srebro – Mennica Mazovia

Inwestycja w metale szlachetne, takie jak srebro to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych sposobów pomnażania kapitału — o wiele mniej ryzykowny niż np. granie na giełdzie. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup monet bulionowych oraz srebrnych sztabek. Ponadto warto zauważyć, że srebro to wciąż jeden z najpopularniejszych kruszców jubilerskich, a wykonane z niego elementy biżuterii, naczynia czy sztućce od lat cieszą się niezmienną popularnością. Nie spotkasz się w związku z tym z sytuacją, w której w jakimś miejscu na świecie Twoje oszczędności w postaci przedmiotów wykonanych ze srebra, czy też samych sztabek srebra, okazałyby się bezwartościowe. Doświadczenia historyczne już nieraz udowodniły, że posiadanie kruszcu może pozwolić funkcjonować nawet w najtrudniejszych czasach, np. podczas wojny, a nawet może uratować zdrowie i życie. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zakupić srebro inwestycyjne — skorzystaj z oferty Mennicy Mazovia. Zobacz, co może zaoferować Ci nasza mennica. Srebro to bezpieczna inwestycja na przyszłość, przekonaj się o tym sam.

Kupuj srebro. Inwestycje w ten kruszec to doskonały wybór!

W Mennicy Mazovia możesz zakupić srebro inwestycyjne w postaci sztabek lub monet bulionowych. Sztabki srebra są jednym z popularniejszych sposobów na inwestycje, niezmiennie cieszącym się dużą popularnością wśród naszych klientów. Ceny sztabek są nieco niższe niż monet ze względu na mniej pracochłonny proces ich produkcji. Na monety natomiast warto zwrócić uwagę ze względu na ich piękno. Każda została wykonana z niezwykłą precyzją i sama w sobie jest małym arcydziełem, a co za tym idzie — jest też droższa.

W naszej ofercie posiadamy najbardziej znane monety z Kanadyjskim Liściem Klonowym, Wiedeńskimi Filharmonikami, Australijskim Kangurem czy Krugerrandy. Polecamy także serie limitowane, np. 2-uncjowe monety Koala Matka i Dziecko, Dziobak Matka i Dziecko czy Krokodyl. Ich wartość kolekcjonerska jest znacznie mniejsza niż monet ze złota, lecz inwestycyjnie jest to dobry pomysł, gdy chcesz ulokować w ten sposób mniejsze oszczędności lub gdy jesteś w tym zakresie nowicjuszem. Srebrne monety to w związku z tym idealny pomysł dla drobnych inwestorów.

Dlaczego warto inwestować w srebro?

Popyt na srebro stale rośnie, ponieważ wykorzystywane jest nie tylko w jubilerstwie, ale też elektronice. Jednocześnie — jest to jeden z najbardziej niedowartościowanych kruszców. Jeszcze kilkaset lat temu stosunek cen złota do srebra wynosił 1:16, co oznacza, że 1 uncja złota mogła zostać zamieniona na 16 uncji czystego srebra. Dziś nastąpił spadek wartości srebrnego kruszcu i wynosi on 1:70, dzięki czemu zwiększyły się również możliwości inwestycyjne. Mennica Mazovia to miejsce, w którym bezpiecznie, bez wychodzenia z domu kupisz srebro inwestycyjne zarówno w formie sztabek, jak i kolekcjonerskich monet, które wspaniale uzupełnią Twoją kolekcję.

Dlaczego Mennica Mazovia?

Zawsze w przypadku jakichkolwiek inwestycji kluczowe jest wybranie wiarygodnego partnera do danej inwestycji, aby uniknąć ryzyka tego, że Twoje pieniądze bezpowrotnie przepadną. Przez jeden nierozważny ruch możesz stracić dorobek swojej wieloletniej pracy. Prawdopodobnie każdy słyszał jakąkolwiek historię o tym, że ktoś bez sprawdzenia wiarygodności drugiej strony, zdecydował się powierzyć swoje pieniądze, a skutek tego był opłakany. W przypadku srebra ważny jest wybór sprawdzonego dilera, który ma zezwolenie NBP na obrót metalami szlachetnymi. Taką firmą jest właśnie nasza mennica. Srebro dostępne u nas, a także inne kruszce to produkty wysokiej jakości. Pochodzą one z najbardziej znanych światowych mennic, zawsze mogących poświadczyć wiarygodność akredytacją LBMA. Oprócz tego od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z zakresu skupu metali szlachetnych, a także z renomowanymi jubilerami.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w srebro — Mennica Mazovia serdecznie zaprasza do zakupu sztabek oraz monet. W przypadku pytań — zachęcamy do kontaktu. Oprócz tego interesuje Cię inwestycja w złoto? Mennica Mazovia również jest do Twojej dyspozycji – sprawdź szczegóły.

Cena
Waga
Kraj
Wysyłka
pixel