2022-10-19

Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy

Aby zrobić z ludzi niewolników wystarczy dać im pieniądze, których nie zarobili. Politycy mówią: musicie obniżyć swoje oczekiwania. Niepokorni zostaną wyrzuceni na margines społeczeństwa a bogaci staną się bogatszymi.

Globaliści nie odpuszczają

Pozbawianie ludzi gotówki, wprowadzenie uniwersalnej cyfrowej waluty, konto tylko w banku centralnym, inwigilacja prywatnych zakupów, preferencji i życia osobistego, czy tworzenie bazy wszelkich informacji o każdym człowieku - to kolejne zuchwałe kroki globalistów dążących do ograbienia i zniewolenia ludzkości. Klaus Schwab, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego, powiedział: „nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”. Ludzie mają być goli i weseli, całkowicie zdani na łaskę korporacji i służalczych rządów. Światowe Forum Ekonomiczne jest kuźnią globalizmu, który wraz z pandemią COVID-19 wszedł w etap „Wielkiego Resetu” zagrażającego cywilizacji i w konsekwencji ma na celu zabranie nam własności i wolności. „Nowy Porządek Świata” rodzi się przy wsparciu przekupnych polityków, neokomunistów, sprzedajnych ekonomistów, bankierów i wszelkiej maści aktywistów, wśród których prym wiodą ekoterroryści. Do nich dołączają agresywni propagatorzy weganizmu. Coraz większą karierę zyskuje idea ekonomii współdzielenia (ang. sharing economy), która promuje ideę ograniczania własności prywatnej, tak abyśmy nie mieli nic swojego: domu, samochodu, pralki, odzieży etc.  Poprawność polityczna ma zastąpić zdrowy rozsądek. Jeżeli się wyłamiemy – zniszczą nas na wiele sposobów.

Światowe Forum Ekonomiczne głosi misję uszczęśliwienia świata a jest to tylko maskowanie planu ubezwłasnowolnienia ludzkości. Możnym tego świata już nie wystarczą pieniądze, których nie są w stanie skonsumować. Teraz ich ego napędza żądza zarządzania światem. Przykładem jest Soros, Rockefeller, Trump czy Gates. Inspiruje się krwawe konflikty wojenne, gdzie mięsem armatnim są zwykli ludzie a bogaci stają się bogatsi zarabiając kokosy na produkcji uzbrojenia i zwiększając swoje wpływy.

Globalny neokomunizm

Narzędzia IV rewolucji przemysłowej pozwolą już dziś zapanować nad naszym życiem w niemal wszystkich aspektach. Jeżeli będziesz się buntować to odłączą cię od systemu, nie będziesz istniał w społeczeństwie – zablokują ci konto bankowe, stracisz pracę, wyłączą prąd, odłączą od internetu lub zablokują profil w mediach społecznościowych. Będziesz współczesnym niewolnikiem zdanym na ochłap rzucony przez brutalną władzę państwową działającą na rzecz korporacji. To dzieje się już dzisiaj. Test przeprowadzono w Kanadzie wobec buntujących się kierowców ciężarówek przeciwko szczepieniom.

Upodla się ludzi najpierw ich zubożając a potem rzucając socjalny ochłap ledwo wystarczający na biologiczną egzystencję. Ci aby przetrwać oddadzą głos podczas wyborów na takich „dobroczyńców” nie licząc się z dalekosiężnymi konsekwencjami. Decydenci wiedzą, że aby zrobić z ludzi niewolników wystarczy dać im pieniądze, których nie zarobili.

Likwidacja gotówki, zaczipowanie i poddanie technologicznemu nadzorowi całych narodów to tylko kwestia czasu, którego już niewiele nam pozostało. Wystarczy tylko odpowiednio przestraszyć ludzi, np. epidemią, inwazją, wybuchem jądrowym czy katastrofą ekologiczną a zgodzą się na każde ograniczające ich prawo.

Złoto nade wszystko

Trwają pracę nad cyfrową walutą. Jej wprowadzenie wyeliminuje znaną nam gotówkę. W świecie bez gotówki, nikt ci nie pożyczy nawet 10 zł, nie dasz żebrzącemu jałmużny ani kelnerowi napiwku, bo nie będzie pieniędzy.

Pod pozorem zapobiegania przestępstwom podatkowym i prania pieniędzy poszerza się zakres kontroli przepływów pieniężnych. Od 2023 r. w Polsce ma obowiązywać limit płatności gotówkowych do 20 tys. złotych w transakcjach między przedsiębiorcami a konsumentami indywidualnymi. To oznacza rozszerzenie możliwości monitorowania przez państwo naszych zakupów i w konsekwencji stylu życia.

Już dziś nie możesz wyrażać swoich poglądów w mediach społecznościowych, jeżeli nie są poprawne politycznie a o tym decyduje Wielki Brat. Orwell byłby dumny. Ten nowy globalny komunizm jest skuteczniejszy od marksistowskiego, bowiem do służby zaprzągł wyrafinowaną technologię.

Wrogiem kreatorów nowego porządku świata są aktywa, którymi nie mogą zarządzać, jak złoto lub kryptowaluty. Zasobów złota jest tylko tyle, ile dała natura i nie można go sztucznie wytworzyć. Natomiast bitcoin funkcjonuje w niedostępnym systemie blockchain. Kto zawczasu nie zabezpieczy się pewnymi aktywami, jak złoto i srebro ten pozostanie na łasce i niełasce możnych tego świata zgromadzonych w Światowym Forum Ekonomicznym.

pixel