Mennica Warszawa

Warszawa

Adres
UlicaKrucza 16/22 Piętro III
Kod pocztowy00-526
MiastoWarszawa
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa9:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Warszawa

Mennica Mazovia jest to renomowana firma, zajmująca się dystrybucją inwestycyjnych monet i sztabek z metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro i platyna. W ofercie naszej firmy znajdują się również wysokiej jakości diamenty i brylanty. Posiadamy oddziały w Warszawie, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i Bielsku-Białej, co zapewnia wyjątkowe doświadczenie zakupowe dla klientów z całej Polski.

Mennica Mazovia jest wpisana do rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego, co gwarantuje bezpieczeństwo i budzi zaufanie naszych klientów. Stawiamy na transparentność oraz profesjonalizm, zapewniając kompleksowe doradztwo przy inwestycjach w kruszce i kamienie szlachetne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, nasi klienci mogą mieć pewność, że dokonują inwestycji w oparciu o najlepsze możliwe rozwiązania.

Oferujemy naszym klientom sprzedaż w sklepach stacjonarnych a ponadto umożliwiamy wygodne zakupy poprzez nasz nowoczesny całodobowy sklep internetowy, działający przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybierać spośród dostępnych produktów i dokonywać zakupów w dogodny dla siebie sposób.

Oferta Mennicy Mazovia Warszawa

Monety i sztabki inwestycyjne

Nasi klienci mają dostęp do najwyższej jakości szlachetnych metali. Oferujemy złote, srebrne i platynowe sztabki a także monety inwestycyjne z kruszców najwyższej próby, pochodzące z renomowanych rafinerii i mennic, jak: Perth Mint, Rand Rafinery, PAMP, Umicore, Royal Canadian Mint, United States Mint, Valcambi, Argor-Heraeus, jak również Royal Mint Wielka Brytania. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem C. Hafner, Metalor i Münze Österreich. Znajdujące się w naszym sklepie wyroby mennicze spełniają najwyższe standardy jakościowe, potwierdzone certyfikatem przez Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców (ang. London Bullion Market Association, “LBMA”. Akredytacja LBMA stanowi gwarancję autentyczności oraz najwyższej jakości wyrobów z kruszców. Kupując u nas otrzymasz to, za co zapłaciłeś.

Gratka dla kolekcjonerów

W Mennicy Mazovia w Warszawie znajdziesz wyjątkowe monety i banknoty kolekcjonerskie, które zostały wyemitowane w ograniczonych nakładach. Takie unikaty są wysoko cenione przez kolekcjonerów ze względu na ich wartość numizmatyczną, która ma potencjał wzrostowy. Korzystając z naszej oferty wzbogacisz swoją kolekcję o wyjątkowe okazy, które nie tylko są cenne ale również pięknie wykonane. Przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej a przekonasz się, że jest w czym wybierać. Dołącz do grona zadowolonych kolekcjonerów.

Unikalne klejnoty

Poszukujesz najpiękniejszych i najcenniejszych spośród kamieni szlachetnych? To dobrze trafiłeś. Mennica Mazovia w Warszawie posiada bogatą ofertę diamentów i brylantów o różnych szlifach, masie i barwie.

Nasze diamenty i brylanty posiadają certyfikaty uznanych instytutów gemmologicznych IGI, GIA i HRD, co gwarantuje ich autentyczność i wysoką jakość. Możesz mieć pewność, że u nas otrzymasz taki klejnot, za jaki zapłaciłeś. Nie zwlekaj więc, odwiedź nas już dziś i zachwycaj się unikalnymi klejnotami!

Jak ustalamy ceny?

W Mennicy Mazovia Warszawa posiadamy przejrzysty system ustalania cen. I tak ceny sztabek i monet bulionowych są ustalane na bieżąco w oparciu o notowania kruszców i kurs złotego. Aktualne ceny sprzedaży złota, srebra, platyny, numizmatów i diamentów znajdziesz w serwisie internetowym Mennicy Mazovia. Warto dodać, że złoto i platyna będące produktami inwestycyjnymi są traktowane, jako wartości dewizowe. W związku z tym ich sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT. Natomiast srebro ma status towaru, więc jego cena zawiera podatek VAT, który wynosi 23%.Pamiętaj, że bez względu na to, czy szukasz sztabek, monet bulionowych czy innych produktów inwestycyjnych, zawsze znajdziesz u nas konkurencyjne ceny oraz gwarancję jakości. 

Płatność i dostawa

Akceptujemy następujące formy płatności:

  • gotówka,
  • przelew bankowy,
  • płatności internetowe,
  • bankowa karta płatnicza,
  • kod BLIK.

Zakupione produkty odbierzesz osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Możesz również skorzystać z opcji dostawy przesyłką kurierską.

Czy mogę kupić złoto anonimowo?

To pytanie zadaje wiele osób, więc należy im się wyjaśnienie. Odbiorcy indywidualni nabywający monety i sztabki bulionowe są zobowiązani do podania sprzedawcy podstawowych danych osobowych. Ponadto na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu obowiązkowej rejestracji podlegają transakcje i dane osób dokonujących zakupu towarów o równowartości w złotych powyżej 10.000 EUR a w przypadku transakcji powyżej 15.000 EUR informacje są przekazywane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Nie ma jednak powodu do niepokoju, jeżeli środki na zakup pochodzą z legalnych, udokumentowanych źródeł. Twoje dane osobowe są bezpieczne i chronione zgodnie z przepisami RODO. Tak więc, w świetle obowiązującego prawa nie można nabyć złota inwestycyjnego anonimowo. Jednak można je kupować w dowolnej ilości.

Skup złota i srebra

Mennica Mazovia Warszawa prowadzi skup złota i srebra. Jeżeli posiadasz w domu monety bulionowe w dobrym stanie to lepszą cenę uzyskasz u nas niż np. w lombardzie lub internetowym serwisie aukcyjnym. Nie zajmujemy się skupem biżuterii i innych przedmiotów z metali szlachetnych. 

Po zawarciu transakcji, sprzedający otrzymuje natychmiast należną mu wypłatę. W przypadku większych ilości monet wskazany jest kontakt telefoniczny lub mailowy abyśmy mogli wstępnie uzgodnić detale transakcji.

Specjalistyczne doradztwo

W Mennicy Mazovia Warszawa możesz skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów zarówno podczas osobistej wizyty, jak również kontaktując się z biurem `obsługi klienta telefonicznie tel. +48 602 22 48 lub przez email info@mennicamazovia.pl.Jeżeli rozpoczynasz inwestowanie wprowadzimy Cię w tajniki rynku metali szlachetnych. Pomożemy Ci wybrać produkty mennicze lub kamienie szlachetne dopasowane do Twoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych. Daj nam więc szansę, abyśmy mogli wspomóc Cię w osiągnięciu sukcesu inwestycyjnego!

Podsumowanie

Wszystkim, którzy dopiero zaczynają inwestować w metale i kamienie szlachetne, a także doświadczonym inwestorom, radzimy aby zapoznali się z artykułami, poradami i komentarzami opublikowanymi w naszym serwisie internetowym. 

Spełniamy oczekiwania, bowiem naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji każdego klienta, który zdecyduje się na zakupy w oddziale Mennicy Mazovia w Warszawie. Gwarantujemy rzetelność oraz najwyższą jakość obsługi. Nie czekaj więc, dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych klientów!

pixel