Mennica Łódź

Łódź

Adres
UlicaWólczańska 66 lok. A111
Kod pocztowy90-516
MiastoŁódź
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Łódź

Łódź to miasto od zawsze kojarzące się z innowacyjnością, rozwojem i inwestycjami. Przez dziesiątki lat było ważnym ośrodkiem krajowego przemysłu. Dominującą gałęzią przez długi czas był tutaj przemysł włókienniczy, obecnie Łódź to przede wszystkim główny ośrodek filmowy w naszym kraju. Wniosek z tego może być tylko taki, iż Łodzianie od lat cechują się dużą przedsiębiorczością, innowacyjnością oraz chęcią do rozsądnych inwestycji. Jest to też po prostu bardzo duży ośrodek miejski, którego liczba mieszkańców przekracza obecnie 600 tysięcy. W związku z tym w tak ważnym miejscu na mapie naszego kraju nie mogło zabraknąć również naszego oddziału! Mazovia to Twoja zaufana, sprawdzona mennica w Łodzi , która umożliwi Ci skuteczne i bezpieczne inwestowanie w metale oraz kamienie szlachetne! Ulokuj swoje oszczędności w te materiały z naszą pomocą już teraz!

Dlaczego warto inwestować w metale szlachetne?

Inwestycje w złoto lub srebro są znane ludziom w naszym kraju nawet jeszcze dłużej niż sama świetność przemysłowa Łodzi. Złotych i srebrnych monet używano od tysięcy lat na całym świecie i stanowiły one niepodważalną wartość niezależnie od waluty, jaka obowiązywała w danym miejscu. Dlaczego tak właściwie się dzieje?

Wartość kruszcu jest niekwestionowana praktycznie od początku, odkąd ludzkość poznała złoto, czy też srebro. Wahania w ich wartości oczywiście się zdarzają, lecz są one nieporównywalnie mniejsze w stosunku do wartości walut, które nie są odporne na takie zjawiska, jak inflacja, kryzysy gospodarcze, czy wojny. W sytuacji, gdy ktoś znajdował się w innym kraju lub nawet na innym kontynencie z powodu zawirowań politycznych bądź gospodarczych w swoim kraju, nie mógł liczyć na to, że uda mu się korzystnie wymienić swoją walutę na miejscową. Posiadanie swoich oszczędności w formie metali szlachetnych to ryzyko niwelowało.

Duża ilość środków pieniężnych wiąże się niemal z koniecznością inwestycji. Przechowywanie oszczędności „w skarpecie” powoduje utratę ich wartości wraz z czasem, a także naraża na ryzyko kradzieży i innych przypadków losowych. Trudno pod tym względem znaleźć bezpieczniejszy sposób na inwestowanie od wyboru metali szlachetnych. Inwestycje giełdowe obarczone są dużym ryzykiem i bez odpowiedniej wiedzy trudno w ogóle rozpocząć taką działalność inwestycyjną. Inwestując w złoto lub srebro zabezpieczasz swoje środki zarówno przed wszelkimi sytuacjami losowymi, jak też utratą ich wartości, bez zbędnego ryzyka samej inwestycji. Sztabki złota lub monety bulionowe mogą nawet zwyczajnie leżeć w domu i czekać na odpowiedni moment, gdy okażą się one przydatne, zabezpieczając przyszłość Twoją lub Twoich dzieci.

Łódź – Mennica Mazovia

Mennica Mazovia jest profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją metali szlachetnych oraz diamentów. Oferujemy wysokiej jakości monety i sztabki inwestycyjne wykonane z najwyższej próby złota, srebra i platyny oraz diamenty i brylanty. Nasza firma jest obecna w kilku miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy oraz Bielsku-Białej. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru działalności kantorowej, prowadzonego przez Prezesa NBP. W Mennicy Mazovia oferujemy pełną transparentność oraz profesjonalną obsługę naszych Klientów. Oprócz sprzedaży w sklepach stacjonarnych prowadzimy również sprzedaż online. Zapraszamy do sklepu internetowego Mennicy Mazovia, który funkcjonuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, co pozwala na swobodny dostęp do naszej oferty produktów z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Inwestycyjne metale szlachetne

Zapraszamy do skorzystania z oferty inwestycyjnej w oddziale Mennicy Mazovia w Łodzi - dystrybutora produktów mennic i rafinerii działających globalnie. W naszej ofercie znajdują się produkty Perth Mint, PAMP, Umicore, Valcambi, Argor-Heraeus, Rand Rafinery, US Mint, Royal Canadian Mint jak również Royal Mint Wielka Brytania. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mennic Metalor, C.Hafner i Münze Österreich. W naszym oddziale oferujemy sprzedaż sztabek oraz monet bulionowych wykonanych z najwyższej jakości kruszców, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Wszystkie wyroby mennicze, które oferujemy, są certyfikowane przez London Bullion Market Association (LBMA).

Oferta dla pasjonatów numizmatyki

Zapraszamy do Mennicy Mazovia w Łodzi, gdzie znajdziesz wyjątkowe i rzadkie monety oraz banknoty kolekcjonerskie. Nasze produkty są cenione przez miłośników numizmatyki ze względu na swoją wartość artystyczną i sentymentalną. Każdy z naszych numizmatów to unikatowy okaz, który pozwoli Ci urozmaicić swoją kolekcję. Przyjdź do naszego sklepu w Łodzi lub zajrzyj na stronę internetową i przekonaj się, jakie skarby czekają na Ciebie w Mennicy Mazovia.

Bezcenne klejnoty

W Mennicy Mazovia Łódź oferujemy niezwykłe diamenty inwestycyjne i brylanty o różnorodnych kształtach i szlifach. Wszystkie nasze kamienie pochodzą od najlepszych światowych dostawców i posiadają atesty uznanych instytucji gemmologicznych, takich jak IGI, GIA czy HRD. W ten sposób zapewniamy naszym klientom pewność zakupu autentycznych kamieni najwyższej jakości. Kamienie szlachetne z naszej oferty są idealne na prezent lub inwestycję.

Poznaj nasze ceny

U nas otrzymasz atrakcyjne ceny na produkty inwestycyjne - monety i sztabki bulionowe oraz kamienie szlachetne. Na naszej stronie internetowej mennicamazovia.pl znajdziesz aktualne ceny sprzedaży złota, srebra, platyny, numizmatów i diamentów. Złoto i platyna są wartościami dewizowymi, co oznacza, że ich sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT. Srebro jest sprzedawane z podatkiem VAT stanowiącym 23%.

Dogodne formy płatności i dostawy

W Mennicy Mazovia oferujemy wiele opcji płatności. Możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, dokonać przelewu bankowego, skorzystać z systemów płatności online, czy użyć BLIK-a. Po zakończeniu transakcji możesz odebrać swoje produkty osobiście w naszym oddziale lub skorzystać z wygodnej opcji dostawy kurierskiej, dzięki której zamówienie trafi prosto do Twojego domu. Miasto, w którym chcesz zainwestować swoje pieniądze, to Łódź? Mennica Mazovia to najlepsze miejsce, do którego mogłeś trafić, jeżeli poszukujesz wysokiej jakości złota, srebra, platyny lub diamentów do swoich inwestycji! Zapraszamy!

Anonimowy zakup złota

Być może zastanawiasz się, czy kupując złoto inwestycyjne, można zachować anonimowość. W rzeczywistości klienci indywidualni muszą ujawnić sprzedawcy swoje dane osobowe. Ponadto, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, transakcje oraz dane osobowe osób dokonujących zakupów towarów o wartości co najmniej 10 tysięcy EUR podlegają rejestracji, a powyżej 15 tysięcy EUR informację przekazujemy do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Jak z powyższego wynika zakup monet i sztabek bulionowych ze złota nie może odbyć się anonimowo. Nie znaczy to jednak, że są jakiekolwiek ograniczenia w zakresie ilości kupowanego złota.

Skupujemy złoto i srebro

W Mennicy Mazovia w Łodzi oferujemy skup monet ze złota i srebra. Prowadzimy biznes rzetelnie, więc proponujemy ceny, które niejednokrotnie przewyższają te oferowane przez internetowe skupy i lombardy.

Po sfinalizowaniu transakcji nasi klienci otrzymują natychmiastową wypłatę należności. Jeżeli chcesz sprzedać większą ilość złota lub srebra skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde pytanie

Nasi specjaliści są gotowi służyć Ci pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie procesu zakupowego. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym inwestorem zawsze otrzymasz wsparcie. Są trzy formy kontaktu z nami - osobiście w naszym oddziale, telefonicznie na nr +48 602 22 48 lub e-mail info@mennicamazovia.pl . Nie wahaj się, pytaj! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Podsumowanie

Zapraszamy początkujących i doświadczonych inwestorów do skorzystania z bogatej bazy wiedzy opublikowanej na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących inwestycji w metale szlachetne i diamenty.

Z wielką przyjemnością witamy każdego Klienta naszego sklepu w Łodzi. Oferujemy najwyższej jakości produkty oraz przyjazną i fachową obsługę. Wybierz złoto inwestycyjne, srebro, platynę, diamenty lub też kolekcjonerskie numizmaty. Dobierz akcesoria, które pomogą Ci w ich bezpiecznym przechowywaniu. Nie obawiaj się, jeśli nigdy wcześniej nie inwestowałeś w metale i kamienie szlachetne. Nasz personel zawsze służy pomocą i doradztwem, aby Twoje zakupy były jak najbardziej udane i zadowalające. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Łodzi i zapoznania się z bogatą ofertą Mennicy Mazovia!

pixel