Mennica Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Adres
UlicaKsiędza Stanisława Stojałowskiego 14, I Piętro
Kod pocztowy43-300
MiastoBielsko-Biała
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Bielsko-Biała

Mennica Mazovia jest to renomowany dystrybutor złota, srebra, platyny w postaci monet i sztabek inwestycyjnych oraz diamentów i brylantów. Nasze produkty oferujemy w różnych miastach w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Bielsku-Białej i Bydgoszczy. Jako firma zarejestrowana w rejestrze działalności kantorowej w NBP gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo każdej przeprowadzonej z nami transakcji.Prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych a ponadto oferujemy możliwość zakupu przez nasz całodobowy sklep internetowy, funkcjonujący 7 dni w tygodniu.

Mennica Bielsko-Biała

Mennica Mazovia jest to renomowany dystrybutor złota, srebra, platyny w postaci monet i sztabek inwestycyjnych oraz diamentów i brylantów. Nasze produkty oferujemy w różnych miastach w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Bielsku-Białej i Bydgoszczy. Jako firma zarejestrowana w rejestrze działalności kantorowej w NBP gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo każdej przeprowadzonej z nami transakcji. Prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych, a ponadto oferujemy możliwość zakupu przez nasz całodobowy sklep internetowy, funkcjonujący 7 dni w tygodniu.

Złoto i srebro bulionowe

Przeglądając naszą ofertę, przekonasz się, że sprzedajemy sztabki i monety bulionowe wykonane z najwyższej jakości kruszców, pochodzące z renomowanych rafinerii i mennic, takich jak: Rand Refinery, PAMP, Umicore, Perth Mint, Royal Canadian Mint, Argor-Heraeus, Royal Mint Wielka Brytania, US Mint oraz Valcambi. Warto dodać, że Mennica Mazovia jest autoryzowanym dystrybutorem takich mennic jak: Metalor, C.Hafner i Münze Österreich. Wszyscy producenci wyrobów menniczych, które oferujemy w Bielsku-Białej są akredytowani przez London Bullion Market Association (LBMA), organizację, do której należą wiodący dostawcy metali szlachetnych. Zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ klienci są narażeni na niezweryfikowane oferty metali szlachetnych, których dużą liczbę można znaleźć np. w sieci. W ich przypadku bardzo łatwo o pomyłkę, ponieważ trudno jest też zweryfikować autentyczność oferowanych towarów. Nie warto podejmować takiego ryzyka, planując ulokowanie kapitału w złoto inwestycyjne lub inny kruszec. Grozi Ci m.in. to, że nieświadomie zakupisz przedmioty o charakterze nieinwestycyjnym, a nawet podrobione, bez certyfikatów potwierdzających autentyczność. Szczególnie ważny z tego powodu jest wybór odpowiedniego źródła, z którego wybierzesz metale szlachetne. Sprawdzonym, wiarygodnym partnerem będzie Mennica Mazovia Bielsko-Biała . Odwiedź nasz oddział lub zrób zakupy przez Internet.

Wyroby kolekcjonerskie

Zapraszamy do Mennicy Mazovia w Bielsku-Białej, gdzie znajdziesz unikalne monety i banknoty kolekcjonerskie. Nasza oferta to wielka gratka dla kolekcjonerów, którzy poszukują rzadkich i niezwykłych okazów. Numizmaty z naszego sklepu należą do rzadkości i są pięknie zaprojektowane. Dołącz do grona zadowolonych kolekcjonerów i wzbogacaj swoją kolekcję o niepowtarzalne okazy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym oddziale i na stronie internetowej, abyś poznał fascynujące okazy numizmatyczne. Propozycje, jakie ma dla Ciebie nasza mennica w Bielsku-Białej , są przeznaczone nie tylko dla osób planujących inwestycje, lecz też kolekcjonerów, ceniących unikatową wartość monet, nie zaś zawartość kruszcu w ich składzie.

A może kamienie szlachetne?

Kamienie szlachetne pod postacią najpiękniejszych diamentów i brylantów kupisz na prezent lub inwestycję w Mennicy Mazovia Bielsko-Biała w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. Oferowane przez nas kamienie posiadają certyfikaty uznanych światowych instytutów gemmologicznych IGI, GIA i HRD. Dysponujemy dużym wyborem diamentów o różnych szlifach, barwie i masie. Są to produkty chętnie wybierane, ponieważ mogą być równie atrakcyjnym i praktycznym sposobem na zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego, jak złote monety lub sztabki.

Nasze konkurencyjne ceny

Zawsze oferujemy aktualne ceny monet i sztabek bulionowych, które są w stałej zależności od notowań kruszców i kursów walut. W ten sposób możesz być pewien, że otrzymasz godziwą cenę. Aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowszych informacji o naszej ofercie i cenach, codziennie publikujemy na naszej stronie internetowej mennicamazovia.pl ceny wyrobów ze złota, srebra, platyny, numizmatów i diamentów.

Produkty inwestycyjne, takie jak złoto i platyna, są wolne od podatku VAT. Natomiast sprzedaż srebra podlega VAT w wysokości 23%.

Jak możesz zapłacić?

W Mennicy Mazovia w Bielsku-Białej zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego akceptujemy wiele sposobów opłacenia zamówienia - gotówką, przelewem bankowym, kartą płatniczą, systemami płatności online oraz BLIK-iem. Po zakończeniu transakcji możesz zdecydować, czy chcesz odebrać swoje produkty osobiście w naszym oddziale, czy skorzystać z wygodnej opcji dostawy kurierskiej, która pozwoli Ci na otrzymanie zamówienia bez wychodzenia z domu. Niezależnie od tego, na jaki sposób zakupów, czy dostawy się zdecydujesz, zapewniamy wysoką jakość obsługi, a także bezpieczeństwo inwestowanych przez Ciebie środków.

Czy jest możliwy anonimowy zakup złota?

Jak wynika z obowiązujących regulacji prawnych, nie ma możliwości anonimowego zakupu złota inwestycyjnego. Odbiorcy indywidualni nabywający monety i sztabki bulionowe są zobowiązani do podania sprzedawcy danych osobowych, umożliwiających ich identyfikację.

Dodatkowo na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu rejestracji podlegają transakcje i dane osób dokonujących zakupu towarów o równowartości w złotych powyżej 10.000 euro, a informacje o transakcjach powyżej 15.000 euro są przekazywane na Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Nie ma jednak powodu do niepokoju, jeżeli środki na zakup pochodzą z udokumentowanych źródeł. Nie istnieją formalne ograniczenia w zakresie inwestycji w złoto i inne metale szlachetne.

Korzyści inwestowania w złoto lub srebro

Warto przybliżyć, dlaczego w ogóle powinieneś rozważyć inwestycję w złoto lub inny kruszec. Możliwości inwestowania na wielu rynkach nie brakuje. Dlaczego warto wybrać akurat kamienie szlachetne? Inwestorzy cenią stałość oraz bezpieczeństwo dla ulokowanych środków, jakie gwarantuje złoto, czy srebro. Kruszce te są znane ludzkości od tysięcy lat. Równie długo ceniona jest ich wartość. Nie podlegają dużym wahaniom wartości, a także są odporne na kryzysy polityczne oraz gospodarcze. W okresach, kiedy maleje wartość pieniądza, najlepszym sposobem na zabezpieczenie swojego dobytku jest właśnie czyste złoto lub srebro inwestycyjne . Sztabki lub monety pochodzące z renomowanych mennic są respektowane na całym świecie. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem kupca i upłynnieniem swoich oszczędności. Lokowanie oszczędności w złocie czy srebrze szczególne znaczenie zyskuje w takich okresach, jak np. wysoka inflacja, której możemy doświadczyć samodzielnie w ciągu ostatnich kilku lat. Modną opcją jest też wybór niewielkich sztabek złota lub monet na prezent na wyjątkowe okazje – śluby, rocznice, czy też dla partnerów biznesowych. Przedmiot taki zaprezentuje się w elegancki sposób, a w przyszłości może stać się czymś wyjątkowo funkcjonalnym, gdy obdarowany zdecyduje się spieniężyć swoją monetę lub sztabkę w celu pozyskania dodatkowych środków. Niezależnie od tego, w jakim celu zamierzasz kupić złoto bądź srebro inwestycyjne, wysokiej jakości kruszec, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje, znajdziesz w Mennicy Mazovia.

Skup złota i srebra

Mennica Mazovia Bielsko-Biała to najlepsze miejsce na rynku, gdzie możesz bezpiecznie i wygodnie sprzedać złoto i srebro. Nasze ceny skupu są oparte na aktualnych notowaniach kruszców na giełdach światowych i zawsze są rzetelnie ustalane. Nie zajmujemy się skupem biżuterii ani innych przedmiotów ze złota i srebra. Mennica Mazovia – skup złota Bielsko-Biała , zapraszamy!

Po zawarciu transakcji wyjdziesz od nas zadowolony z satysfakcjonującej ceny. Jeśli chcesz przeznaczyć do sprzedaży większą ilość kruszcu, zadzwoń lub napisz e-mail w celu uzgodnienia szczegółów transakcji.

Wsparcie inwestycyjne – Mennica Bielsko-Biała

Mennica Mazovia w Bielsku-Białej jest nie tylko miejscem, gdzie możesz kupić produkty inwestycyjne, ale również masz szansę skorzystać ze specjalistycznego doradztwa. Z przyjemnością wspomożemy Cię w wyborze produktów inwestycyjnych, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji, planów i oszczędności, jakie zamierzasz ulokować w metalach lub kamieniach szlachetnych. Jeśli preferujesz kontakt zdalny, zadzwoń pod numer +48 602 22 48 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres info@mennicamazovia.pl . Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, wątpliwości i wysłuchają sugestii.

Dla tych, którzy rozpoczynają swoją inwestycyjną działalność, zalecamy zapoznanie się z artykułami opublikowanymi na naszej stronie internetowej. Zawierają one informacje, które pomogą odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących inwestowania w złoto, srebro, platynę czy kamienie szlachetne.

Pragniemy zagwarantować pełne zadowolenie każdego klienta, który zdecyduje się na zakupy u nas. Możesz mieć pewność, że zawsze będziemy się starać, aby spełnić Twoje oczekiwania. Sprawimy, że wyjdziesz z naszego sklepu w pełni zadowolony. Miastem, w którym zamierzasz zainwestować, jest Bielsko-Biała? Mennica Mazovia to zaufany partner dla Twoich inwestycji w metale oraz kamienie szlachetne!

pixel