Mennica Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Adres
UlicaKsiędza Stanisława Stojałowskiego 14, I Piętro
Kod pocztowy43-300
MiastoBielsko-Biała
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Bielsko-Biała

Mennica Mazovia jest to renomowany dystrybutor złota, srebra, platyny w postaci monet i sztabek inwestycyjnych oraz diamentów i brylantów. Nasze produkty oferujemy w różnych miastach w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Bielsku-Białej i Bydgoszczy. Jako firma zarejestrowana w rejestrze działalności kantorowej w NBP gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo każdej przeprowadzonej z nami transakcji.Prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych a ponadto oferujemy możliwość zakupu przez nasz całodobowy sklep internetowy, funkcjonujący 7 dni w tygodniu.

Mennica Mazovia Bielsko-Biała

Złoto i srebro bulionowe

Przeglądając naszą ofertę przekonasz się, że sprzedajemy sztabki i monety bulionowe wykonane z najwyższej jakości kruszców, pochodzące z renomowanych rafinerii i mennic, takich jak: Rand Refinery, PAMP, Umicore, Perth Mint, Royal Canadian Mint, Argor-Heraeus, Royal Mint Wielka Brytania, US Mint oraz Valcambi. Warto dodać, że Mennica Mazovia jest autoryzowanym dystrybutorem takich mennic jak: Metalor, C.Hafner i Münze Österreich. Wszyscy producenci wyrobów menniczych, które oferujemy w Bielsku-Białej są akredytowani przez London Bullion Market Association (LBMA), organizację, do której należą wiodący dostawcy metali szlachetnych.

Wyroby kolekcjonerskie

Zapraszamy do Mennicy Mazovia w Bielsku-Białej, gdzie znajdziesz unikalne monety i banknoty kolekcjonerskie. Nasza oferta to wielka gratka dla kolekcjonerów, którzy poszukują rzadkich i niezwykłych okazów. Numizmaty z naszego sklepu należą do rzadkości i są pięknie zaprojektowane. Dołącz do grona zadowolonych kolekcjonerów i wzbogacaj swoją kolekcję o niepowtarzalne okazy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym oddziale i na stronie internetowej abyś poznał fascynujące okazy numizmatyczne.

A może kamienie szlachetne?

Kamienie szlachetne, pod postacią najpiękniejszych diamentów i brylantów, kupisz na prezent lub inwestycję w Mennicy Mazovia Bielsko-Biała w sklepie stacjonarnym lub przez internet. Oferowane przez nas kamienie posiadają certyfikaty uznanych światowych instytutów gemmologicznych IGI, GIA i HRD. Dysponujemy dużym wyborem diamentów o różnych szlifach, barwie i masie.

Nasze konkurencyjne ceny

Zawsze oferujemy aktualne ceny monet i sztabek bulionowych, które są w stałej zależności od notowań kruszców i kursów walut. W ten sposób możesz być pewien, że otrzymasz godziwą cenę. Aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowszych informacji o naszej ofercie cenach codziennie publikujemy na naszej stronie internetowej mennicamazovia.pl ceny wyrobów ze złota, srebra, platyny, numizmatów i diamentów.

Produkty inwestycyjne, takie jak złoto i platyna, są wolne od podatku VAT. Natomiast sprzedaż srebra podlega VAT w wysokości 23%. 

Jak możesz zapłacić?

W Mennicy Mazovia w Bielsku-Białej zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego akceptujemy wiele sposobów opłacenia zamówienia - gotówką, przelewem bankowym, kartą płatniczą, systemami płatności online oraz BLIK-iem.Po zakończeniu transakcji możesz zdecydować, czy chcesz odebrać swoje produkty osobiście w naszym oddziale, czy skorzystać z wygodnej opcji dostawy kurierskiej, która pozwoli Ci na otrzymanie zamówienia bez wychodzenia z domu.

Czy jest możliwy anonimowy zakup złota?

Jak wynika z obowiązujących regulacji prawnych nie ma możliwości anonimowego zakupu złota inwestycyjnego. Odbiorcy indywidualni nabywający monety i sztabki bulionowe są zobowiązani do podania sprzedawcy danych osobowych umożliwiających ich identyfikację. 

Dodatkowo na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu rejestracji podlegają transakcje i dane osób dokonujących zakupu towarów o równowartości w złotych powyżej 10.000 euro a informacje o transakcjach powyżej 15.000 euro są przekazywane na Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Nie ma jednak powodu do niepokoju, jeżeli środki na zakup pochodzą z udokumentowanych źródeł. Nie istnieją formalne ograniczenia w zakresie inwestycji w złoto i inne metale szlachetne.

Skup złota i srebra

Mennica Mazovia Bielsko-Biała to najlepsze miejsce na rynku, gdzie możesz bezpiecznie i wygodnie sprzedać zbędne monety ze złota i srebra. Nasze ceny skupu są oparte na aktualnych notowaniach kruszców na giełdach światowych i zawsze są rzetelnie ustalane. Zwracamy uwagę na jakość monet, dlatego skupujemy tylko monety w dobrym stanie. Nie zajmujemy się skupem biżuterii ani innych przedmiotów ze złota i srebra.

Po zawarciu transakcji wyjdziesz od nas zadowolony z satysfakcjonującej ceny. Jeśli chcesz przeznaczyć do sprzedaży większą ilość monet, zadzwoń lub napisz e-mail w celu uzgodnienia szczegółów transakcji.

Wsparcie inwestycyjne

Mennica Mazovia w Bielsku-Białej jest nie tylko miejscem, gdzie możesz kupić produkty inwestycyjne, ale również masz szansę skorzystać ze specjalistycznego doradztwa. Z przyjemnością wspomożemy Cię w wyborze produktów inwestycyjnych, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji, planów i oszczędności, jakie zamierzasz ulokować w metalach lub kamieniach szlachetnych. Jeśli preferujesz kontakt zdalny, zadzwoń pod numer +48 602 22 48 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres info@mennicamazovia.pl.Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, wątpliwości i wysłuchają sugestii. 

Podsumowanie

Dla tych, którzy rozpoczynają swoją inwestycyjną działalność, zalecamy zapoznanie się z artykułami opublikowanymi na naszej stronie internetowej. Zawierają one informacje, które pomogą odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących inwestowania w złoto, srebro, platynę czy kamienie szlachetne. 

Pragniemy zagwarantować pełne zadowolenie każdego klienta, który zdecyduje się na zakupy u nas. Możesz mieć pewność, że zawsze będziemy się starać, aby spełnić Twoje oczekiwania. Sprawimy, że wyjdziesz z naszego sklepu w pełni zadowolony.

pixel