Ohaus

( ilość produktów: 1 )

OHAUS - wiodący producent wag jubilerskich

Szczycąca się ponad stuletnią historią firma OHAUS stała się synonimem dokładności, niezawodności i innowacyjności w dziedzinie przyrządów precyzyjnych. Zaczynając skromnie jako mały warsztat naprawczy w Newark, New Jersey, w 1907 roku, OHAUS stał się światowym producentem wag jubilerskich.

Ich urządzenia, skrupulatnie zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru wagi, stanowią przykład wieloletniego doświadczenia. Ich oferta wag elektronicznych i mechanicznych spełnia szereg wymagań w zakresie pomiaru wagi metali i kamieni szlachetnych. 

Reputacja OHAUS jako wiodącego producenta opiera się na ich zaangażowaniu w zadowolenie klienta, zapewniając, że ich wagi nie tylko zapewniają doskonałą wydajność, ale także spełniają zróżnicowane wymagania użytkowników. Wybierając OHAUS, wybierasz stuletnie doświadczenie, niezawodność i zaangażowanie w precyzję.

Czym są wagi jubilerskie?

Wagi jubilerskie są niezbędnymi narzędziami, które umożliwiają jubilerom i inwestorom dokładny pomiar wagi cennych kamieni i metali szlachetnych, z dokładnością do 0,05 g. Wagi te zostały zaprojektowane z wysoką czułością i wyjątkową rozdzielczością, aby zapewnić precyzyjne odczyty, zapewniając w ten sposób dokładność w ustalaniu wartości mierzonego złota, srebra, diamentów lub innego cennego kruszcu. 

pixel