2022-11-14

Wielki Reset

Pandemia, zmiany klimatyczne czy wojna na Ukrainie to preteksty do finalizacji Wielkiego Resetu. Likwidacja gotówki, aut spalinowych czy spalania węgla są jednymi z filarów Nowego Porządku Świata, który odbierze nam własność prywatną i wolność. Jedyną nadzieję na przetrwanie tego szaleństwa  daje złoto.

Kiedy nie było wojny straszono społeczeństwa klimatyczną apokalipsą i pandemią Covid-19. Obecnie tuż za granicą trwa prawdziwy konflikt militarny a w tle rysuje się zagrożenie jądrowe. Świat stoi na progu wielkich kryzysów: ekonomicznego, politycznego, społecznego i ekologicznego. W wyniku pandemii oraz recesji globalne zadłużenie wzrosło do rekordowo wysokiego poziomu 300 bilionów dolarów. Inflacja bije rekordy sprzed wielu dekad. Kto, z czego i kiedy spłaci ten dług i poniesie coraz wyższe koszty jego obsługi? Jak powstrzymać silny wzrost cen, który rujnuje finanse gospodarstw domowych? Nie oczekujmy aby odpowiedzi na te pytania udzielili ci, którzy doprowadzili do tej sytuacji. Problemy ekonomiczne coraz mocniej uderzają również w polskie społeczeństwo. Horyzont postrzegania gospodarki przez polityków sięga nie dalej niż dzień najbliższych wyborów.

Pomimo spiętrzenia problemów nie ustaje aktywność ruchów globalistycznych zmierzających do sfinalizowania, rozpoczętego wraz z końcem zimnej wojny, projektu przebudowy świata zgodnie z wizją, która jest maską rodzącego się neokomunizmu. Powstają podstawy współczesnego niewolnictwa, które ma polegać na totalnej indoktrynacji i inwigilacji a rządy i korporacje będą decydować o życiu każdego człowieka. Globalizm wspierany przez Światowe Forum Ekonomiczne wszedł wraz z pandemią Covid-19 w etap Wielkiego Resetu, który doprowadzi do powstania Nowego Porządku Świata. W rzeczywistości zostaniemy pozbawieni prywatnej własności, gotówki, wolności i tożsamości narodowej.

Lansowana przez globalistów ekonomia współużytkowania (ang. sharing economy) promuje rezygnację z posiadania własnego domu, samochodu, sprzętu gospodarstwa domowego etc. Klaus Schwab, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego powiedział: „nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”.

Powstanie cyfrowy pieniądz. Będzie on zintegrowany z systemami tożsamości cyfrowej i usługami płatności natychmiastowych. Tak oto zostanie stworzone idealne narzędzie do kontroli wydatków obywateli, ich stylu życia oraz oddziaływania na środowisko naturalne. Ludzie staną się niewolnikami XXI wieku a dyktatorzy osiągną cel. Rządzący zdecydują, co i ile będziemy mogli kupować ustanawiając limity na poszczególne kategorie towarów i usług. Przy pomocy algorytmów nowoczesnych technologii będą śledzić życie każdego człowieka i na tej podstawie określać jego ślad węglowy. W razie przekroczenia limitu algorytmy ograniczą możliwość dokonywania określonych zakupów. Można sobie wyobrazić sytuację, kiedy sklep odmówi klientowi sprzedaży mięsa, ponieważ osiągnął limit emisji CO2. Będzie on mógł kupić co najwyżej robaki lub steki z genetycznie modyfikowanej soi, bowiem według ideologii lansowanej przez ruchy ekologiczne i wegańskie produkcja wołowiny prowadzi do katastrofy klimatycznej. To może być już niedaleka przyszłość, bowiem ruchy ekologiczne i wegańskie wywierają silną presję na rządy i organizacje międzynarodowe. Aktywiści stają się coraz bardziej hałaśliwi w Parlamencie Europejskim.

Każda tyrania ma tylko jeden cel: utrwalenie swojej władzy – powiedział Michał Bakunin, rosyjski myśliciel i rewolucjonista. Dlatego ludzkość musi się bronić przed odebraniem jej wolności i suwerenności, także tej finansowej. Jedynie złotosrebro może stanowić skuteczne zabezpieczenie przed szaleństwem kreatorów strasznej rzeczywistości, do której prowadzi Wielki Reset i budowa Nowego Porządku Świata. Będąc w posiadaniu złota i srebra nigdy nie staniemy się niewolnikami XXI wieku.

pixel