Mennica Szczecin

Szczecin

Adres
UlicaJagiellońska 85/8
Kod pocztowy70-435
MiastoSzczecin
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa9:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Szczecin

Mennica Mazovia oferuje monety i sztabki inwestycyjne wykonane z najwyższej próby złota, srebra i platyny a także numizmaty i diamenty o różnych kształtach. Jesteśmy obecni w kilku miastach Polski: Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Bielsku-Białej i Bydgoszczy. Nasza firma jest wpisana do rejestru działalności kantorowej w Narodowym Banku Polskim. Ze swej strony dajemy rękojmię rzetelnego świadczenia usług. 

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów prowadząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych oraz oferując możliwość zakupów przez nowoczesny sklep internetowy. Dzięki temu możesz robić zakupy o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Dla nas najważniejsze jest, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i wygodę w czasie zakupów.

Mennica Mazovia w Szczecinie zaprasza

Szlachetne metale na dobrą inwestycję

Oferujemy wyselekcjonowane złote, srebrne i platynowe sztabki oraz monety bulionowe dostarczane przez renomowane mennice oraz rafinerie, takie jak: PAMP, Perth Mint, Argor-Heraeus, Rand Rafinery, Umicore, Royal Mint Wielka Brytania, United States Mint, Valcambi i Royal Canadian Mint,. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mennic Metalor, Münze Österreich oraz C.Hafner . Wszystkie wyroby mennicze z naszej oferty spełniają najwyższe standardy jakościowe a ich jakość została potwierdzona przez London Bullion Market Association (LBMA). 

Coś dla kolekcjonerów

W ofercie Mennicy Mazovia w Szczecinie znajdują się starannie wybrane monety i banknoty kolekcjonerskie wydane na różne okoliczności. Są one emitowane w krótkich seriach, więc jest oczywiste, że cieszą się zainteresowaniem kolekcjonerów. Numizmaty ze względu na skalę rzadkości mają duży potencjał wzrostowy. Po kilku latach wartość Twej kolekcji może być znacznie wyższa. Więcej dowiesz się podczas wizyty w naszym sklepie lub ze strony internetowej.

Cenne klejnoty

Kamienie szlachetne, pod postacią pełnej urody diamentów i brylantów, kupisz w Mennicy Mazovia w sklepie stacjonarnym w Szczecinie lub przez internet. Oferowane przez nas klejnoty posiadają certyfikaty uznanych instytutów gemmologicznych, jak IGI, GIA czy HRD. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Zakup diamentu lub brylanty będzie opłacalną i bezpieczną lokatą oszczędności lub atrakcyjnym prezentem.

Atrakcyjne ceny tylko w naszym sklepie

Ceny produktów inwestycyjnych, takich jak monety i sztabki bulionowe, są ustalane na bieżąco w oparciu o aktualne notowania kruszców i kurs złotego. Aktualne ceny sprzedaży złota, srebra, platyny, numizmatów i diamentów prezentujemy na stronie internetowej Mennicy Mazovia. Złoto i platyna są wartościami dewizowymi, co oznacza, że ich sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT. Natomiast VAT na srebro wynosi 23%.

Jak zapłacisz?

Akceptujemy następujące formy płatności: gotówka, transfer bankowy, płatność online DotPay lub Przelewy24, karta płatnicza oraz BLIK.Możesz odebrać zakupione produkty osobiście w naszym sklepie lub skorzystać z opcji dostawy przesyłką kurierską.

Czy prawo zezwala na anonimowy zakup złota?

Jak wynika z obowiązującego w Polsce prawa zakup złota inwestycyjnego nie może być zrealizowany anonimowo. Klienci indywidualni, którzy nabywają monety i sztabki bulionowe, muszą podać sprzedawcy swoje podstawowe dane osobowe. Dodatkowo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, transakcje i dane osób dokonujących zakupu towarów o równowartości w PLN powyżej 10.000 EUR są rejestrowane a w przypadku 15.000 EUR są przekazywane na Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Nie rodzi to jednak żadnych skutków prawnych, jeżeli dysponujemy legalnie zarobionymi pieniędzmi. Każdy może kupować złoto bez jakichkolwiek ograniczeń.

Nie tylko sprzedajemy lecz również skupujemy

Prowadzimy skup monet wybitych ze złota i srebra. W szczecińskim oddziale Mennicy Mazovia sprzedaż monety korzystniej niż na aukcji w internecie. Nie prowadzimy skupu biżuterii ani innych przedmiotów z metali szlachetnych.

Po sprzedaży monet otrzymasz natychmiastową wypłatę. Jeżeli chcesz dokonać sprzedaży większej ilości monet skontaktuj się z nami.

Porady inwestycyjne

W szczecińskim oddziale Mennicy Mazovia zawsze służymy fachowym doradztwem. Skontaktuj się z nami osobiście w oddziale Mennicy Mazovia Szczecin a jeżeli nie możesz nas odwiedzić to zadzwoń pod nr +48 602 22 48 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres info@mennicamazovia.pl.Nie wahaj się, śmiało zadawaj nam pytania. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć produkty adekwatne do Twoich preferencji.

Podsumowanie

Sugerujemy, aby początkujący inwestorzy skorzystali z artykułów dostępnych w naszym serwisie internetowym, gdzie można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących inwestycji w metale szlachetne. 

Serdecznie zachęcamy do naszej placówki w Szczecinie. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

pixel