Mennica Poznań

Poznań

Zmieniamy się dla Ciebie.
Oddział w Poznaniu jest tymczasowo nieczynny.
Szczegóły dotyczące nowej lokalizacji podamy wkrótce.

Mennica Mazovia Poznań

Mennica Mazovia jest to doświadczony i renomowany dystrybutor sztabek oraz monet z metali szlachetnych - złota, srebra i platyny. W naszej ofercie znajdziesz także niepospolitej urody diamenty i brylanty. Sprzedaż prowadzimy przez oddziały stacjonarne w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy oraz Bielsku-Białej. Nasza firma jest zarejestrowana w Narodowym Banku Polskim jako profesjonalny podmiot prowadzący działalność kantorową. Oprócz naszych sklepów stacjonarnych, do dyspozycji Klientów udostępniliśmy całodobowy sklep internetowy, który zapewnia nieprzerwaną sprzedaż online przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasze produkty są dostępne dla Klientów o każdej porze i z każdego miejsca, co pozwala na wygodne i bezpieczne zakupy. Naszą misją jest obsługa Klientów w sposób rzetelny, dążąc do zachowania najwyższych standardów rynkowych.

Mennica Poznań

Prezentujemy starannie dobrane monety i sztabki bulionowe wykonane z kruszców najwyższej próby. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mennic Metalor, C.Hafner i Münze Österreich. Ponadto mamy w sprzedaży sztabki i monety z metali szlachetnych takich producentów jak: PAMP, Perth Mint, Royal Mint Wielka Brytania, Argor-Heraeus, Umicore, Rand Rafinery, Valcambi, Royal Canadian Mint czy United States Mint. Wszystkie wyroby mennicze z naszej oferty spełniają najwyższe standardy jakościowe i posiadają certyfikację London Bullion Market Association (LBMA). Wybór takich produktów, jak monety bulionowe (Poznań), czy sztabki z powyższych, sprawdzonych źródeł gwarantuje, że zakupione towary będziesz mógł upłynnić w dowolnym miejscu na świecie. Warto zwracać na to szczególną uwagę, ponieważ w sieci nie brakuje prywatnych ofert, które są bardzo trudne do zweryfikowania i grożą zakupem produktów o charakterze nieinwestycyjnym lub nawet podrobionych, bez certyfikatów autentyczności. Inwestując więc bez weryfikacji informacji o produkcie, ryzykujesz nawet utratą swoich oszczędności. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z naszej sprawdzonej, godnej zaufania oferty. Złoto inwestycyjne Poznań ? Zapraszamy do naszego oddziału w stolicy Wielkopolski, a także w innych miastach w naszym kraju!

Pomyśl o numizmatach!

Oprócz produktów inwestycyjnych oferujemy też asortyment, który z pewnością zainteresuje kolekcjonerów. To równie cenne wyroby ze złota lub srebra, jednak ich wartość nie zależy tylko od zawartości kruszcu. Wierzymy, że również kolekcjonerzy numizmatów znajdą u nas okaz, który wzbogaci ich zbiory. W poznańskim oddziale Mennicy Mazovia posiadamy starannie wyselekcjonowane monety i banknoty kolekcjonerskie. Emitowane w niewielkich seriach są poszukiwane i cenione ze względu na wartość numizmatyczną. Jeżeli dziś zdecydujesz o zakupie numizmatu, w przyszłości stwierdzisz, że była to dobra decyzja inwestycyjna.

Diamentowa perspektywa

Kamienie szlachetne pod postacią najpiękniejszych brylantów i diamentów kupisz w Mennicy Mazovia Poznań w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. Posiadamy duży wybór diamentów o różnych szlifach oraz brylanty. Oferowane przez nas kamienie posiadają certyfikaty uznanych światowych instytutów gemmologicznych, jak IGI, GIA i HRD. Po latach przekonasz się, że zakup kamienia szlachetnego w naszym sklepie był racjonalny.

Jak wyceniamy produkty?

Ceny sztabek, monet bulionowych i kamieni szlachetnych ustalamy na podstawie bieżących notowań kruszców i diamentów oraz kursów walut. Aktualizujemy je na bieżąco i prezentujemy na stronie internetowej https://mennicamazovia.pl/, gdzie każdy zainteresowany może śledzić ich zmiany. Warto zaznaczyć, że złoto i platyna inwestycyjna są wolne od podatku VAT. Natomiast zakup srebra jest obciążony tym podatkiem, który wynosi 23%.

Akceptowane formy płatności i dostawy

Mając na względzie wygodę naszych Klientów, oferujemy różne formy płatności. Akceptujemy więc zapłatę przelewem bankowym, kartą płatniczą, BLIK-iem, systemami płatności internetowych oraz gotówką w przypadku osobistego odbioru zamówienia w naszym sklepie. Po dokonaniu zakupu masz możliwość odebrania produktów osobiście w naszym punkcie sprzedaży w Poznaniu lub skorzystania z dostawy przesyłką kurierską, która zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy można kupić anonimowo złoto?

Możliwe, że masz pytania, co do zachowania prywatności przy kupowaniu złota inwestycyjnego. Otóż wyjaśniamy, że w przypadku klientów indywidualnych, konieczne jest ujawnienie sprzedawcy danych osobowych. Dodatkowo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, transakcje i dane osób dokonujących zakupów o równowartości w złotych powyżej 10 tysięcy euro muszą zostać zarejestrowane a przekraczające 15 tysięcy euro - przekazane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. To oznacza, że zakup monet i sztabek bulionowych ze złota nie może zostać dokonany anonimowo, ze względu na wymogi prawne. Nie oznacza to, że obowiązują ograniczenia zakupów złota w Polsce.

Skupujemy złoto i srebro

Mennica Mazovia Poznań jest to miejsce, gdzie możesz łatwo i wygodnie zamienić na gotówkę posiadane monety ze złota i srebra. Nasza oferta skupu obejmuje tylko produkty w dobrym stanie, których autentyczność jest bezsprzeczna. Ceny skupu są uzależnione od bieżących notowań kruszców i są konkurencyjne na rynku.

Po zrealizowaniu transakcji od razu otrzymasz zapłatę gotówkową lub przelewem na konto bankowe. W przypadku większych ilości monet prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, aby omówić szczegóły sprzedaży oraz ustalić cenę. Warto wspomnieć, że skupujemy tylko monety inwestycyjne, nie zajmujemy się skupem biżuterii ani innego rodzaju przedmiotów ze złota czy srebra.

Specjalistyczne porady

Zapraszamy do skorzystania z naszego fachowego doradztwa w oddziale Mennicy Mazovia w Poznaniu. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze produkty inwestycyjne dostosowane do Twoich potrzeb, preferencji i planowanej wielkości inwestycji. Jeśli nie możesz nas odwiedzić osobiście, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 602 22 48 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres info@mennicamazovia.pl . Nie obawiaj się zadawać nam nawet trudnych pytań - zawsze jesteśmy gotowi służyć Ci fachowym doradztwem.

Dlaczego warto inwestować w złoto i inne metale szlachetne?

Złoto jest uznawane przez człowieka za symbol bogactwa i luksusu od tysięcy lat. Surowiec ten stanowi rzadki zasób naturalny, którego ilość w skorupie ziemskiej jest mocno ograniczona. Fakt ten w połączeniu z wyjątkową prezencją kruszcu sprawił, że złoto stało się jednym z najbardziej cenionych materiałów w historii ludzkości.

Popyt na złoto nie zmniejsza się znacząco od setek lat. Materiał ten jest uznawany w każdym zakątku ziemi. Dzięki temu złoto inwestycyjne jest bezpiecznym sposobem na ulokowanie oszczędności, pozwalającym na spieniężenie go niezależnie od szerokości geograficznej, w której się znajdujesz. Równie bezpieczną lokatą kapitału jest srebro inwestycyjne .

Kruszce, jakie oferuje nasza mennica w Poznaniu, to również doskonały sposób na zabezpieczenie swojego majątku przed inflacją oraz kryzysami gospodarczymi i politycznymi. Ich ceny podlegają niewielkim wahaniom na przestrzeni dziesiątek lat, dzięki czemu są stabilnym aktywem, cenionym przez doświadczonych inwestorów. Złoto (Poznań) czy też srebro skutecznie opierają się zmianom rynkowym, a ich cena w czasie niestabilnych sytuacji gospodarczych z reguły nie tylko jest na stałym poziomie, lecz nawet rośnie. Do inwestycji w kruszce wiele osób przekonało się w ostatnich kilku latach z powodu szalejącej na całym świecie inflacji.

Coraz popularniejszym trendem jest też wybór kruszców jako piękny, a także bardzo praktyczny upominek. Idealnie nadają się do tego złote monety bulionowe czy też jednogramowe sztabki złota. Prezent taki elegancko zaprezentuje się podczas ślubu, rocznicy, a także ważnego spotkania biznesowego. W razie potrzeby może stać się także czymś bardzo funkcjonalnym, ponieważ obdarowany może go upłynnić i skorzystać z uzyskanych w ten sposób środków pieniężnych.

Gdzie kupić złoto w Poznaniu?

Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy szereg materiałów edukacyjnych, poradników i komentarzy rynkowych. Przede wszystkim polecamy je osobom, które zaczynają inwestować w metale i kamienie szlachetne. Dowiesz się dzięki nim, w jaki sposób rozpocząć bezpieczne inwestowanie i jak przygotować się do swoich pierwszych zakupów złota lub srebra inwestycyjnego. Zasięgniesz informacji od doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą, jaka inwestycja będzie w Twoim przypadku najkorzystniejsza.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Poznaniu i zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą, która z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym sklepie panuje przyjazna atmosfera, co dodatkowo umila spędzony u nas czas. Zatem nie zwlekaj, odwiedź nas już dziś i przekonaj się sam, jak przyjemnym uczuciem jest zakup cennej sztabki, monety lub diamentu! Warszawa, Kraków, Szczecin, czy Poznań – Mennica Mazovia jest do Twojej dyspozycji.

pixel