Mennica Poznań

Poznań

Zmieniamy się dla Ciebie.
Oddział w Poznaniu jest tymczasowo nieczynny.
Szczegóły dotyczące nowej lokalizacji podamy wkrótce.

Mennica Mazovia Poznań

Mennica Mazovia jest to doświadczony i renomowany dystrybutor sztabek oraz monet z metali szlachetnych - złota, srebra i platyny. W naszej ofercie znajdziesz także niepospolitej urody diamenty i brylanty. Sprzedaż prowadzimy przez oddziały stacjonarne w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy oraz Bielsku-Białej. Nasza firma jest zarejestrowana w Narodowym Banku Polskim, jako profesjonalny podmiot prowadzący działalność kantorową. Oprócz naszych sklepów stacjonarnych, do dyspozycji Klientów udostępniliśmy całodobowy sklep internetowy, który zapewnia nieprzerwaną sprzedaż online przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, nasze produkty są dostępne dla Klientów o każdej porze i z każdego miejsca, co pozwala na wygodne i bezpieczne zakupy. Naszą misją jest obsługa Klientów w sposób rzetelny, dążąc do zachowania najwyższych standardów rynkowych.

Mennica Mazovia Poznań?

Złoto i srebro inwestycyjne

Prezentujemy starannie dobrane monety i sztabki bulionowe wykonane z kruszców najwyższej próby. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mennic Metalor, C.Hafner i Münze Österreich. Ponadto mamy w sprzedaży sztabki i monety z metali szlachetnych takich producentów jak: PAMP, Perth Mint, Royal Mint Wielka Brytania, Argor-Heraeus, Umicore, Rand Rafinery, Valcambi, Royal Canadian Mint czy United States Mint. Wszystkie wyroby mennicze z naszej oferty spełniają najwyższe standardy jakościowe i posiadają certyfikację London Bullion Market Association (LBMA). 

Pomyśl o numizmatach!

Wierzymy, że również kolekcjonerzy numizmatów znajdą u nas okaz, który wzbogaci ich zbiory. W poznańskim oddziale Mennicy Mazovia posiadamy starannie wyselekcjonowane monety i banknoty kolekcjonerskie. Emitowane niewielkich seriach są poszukiwane i cenione ze względu na wartość numizmatyczną. Jeżeli dziś zdecydujesz o zakupie numizmatu w przyszłości stwierdzisz, że była to dobra decyzja inwestycyjna.

Diamentowa perspektywa

Kamienie szlachetne, pod postacią najpiękniejszych brylantów i diamentów, kupisz w Mennicy Mazovia Poznań w sklepie stacjonarnym lub przez internet. Posiadamy duży wybór diamentów o różnych szlifach oraz brylanty. Oferowane przez nas kamienie posiadają certyfikaty uznanych światowych instytutów gemmologicznych, jak IGI, GIA i HRD. Po latach przekonasz się, że zakup kamienia szlachetnego w naszym sklepie był racjonalny.

Jak wyceniamy produkty?

Ceny sztabek, monet bulionowych i kamieni szlachetnych ustalamy na podstawie bieżących notowań kruszców i diamentów oraz kursów walut. Aktualizujemy je na bieżąco i prezentujemy na stronie internetowej https://mennicamazovia.pl/, gdzie każdy zainteresowany może śledzić ich zmiany.Warto zaznaczyć, że złoto i platyna inwestycyjna są wolne od podatku VAT. Natomiast zakup srebra jest obciążony tym podatkiem, który wynosi 23%.

Akceptowane formy płatności i dostawy

Mając na względzie wygodę naszych Klientów, oferujemy różne formy płatności. Akceptujemy więc zapłatę przelewem bankowym, kartą płatniczą, BLIK-iem, systemami płatności internetowych oraz gotówką w przypadku osobistego odbioru zamówienia w naszym sklepie. Po dokonaniu zakupu, masz możliwość odebrania produktów osobiście w naszym punkcie sprzedaży w Poznaniu lub skorzystania z dostawy przesyłką kurierską, która zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy można kupić anonimowo złoto?

Możliwe, że masz pytania, co do zachowania prywatności przy kupowaniu złota inwestycyjnego. Otóż wyjaśniamy, że w przypadku klientów indywidualnych, konieczne jest ujawnienie sprzedawcy danych osobowych. Dodatkowo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, transakcje i dane osób dokonujących zakupów o równowartości w złotych powyżej 10 tysięcy euro muszą zostać zarejestrowane a przekraczające 15 tysięcy euro - przekazane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. To oznacza, że zakup monet i sztabek bulionowych ze złota nie może zostać dokonany anonimowo, ze względu na wymogi prawne. Nie oznacza to, że obowiązują ograniczenia zakupów złota w Polsce.

Skupujemy złoto i srebro

Mennica Mazovia Poznań jest to miejsce, gdzie możesz łatwo i wygodnie zamienić na gotówkę posiadane monety ze złota i srebra. Nasza oferta skupu obejmuje tylko produkty w dobrym stanie, których autentyczność jest bezsprzeczna. Ceny skupu są uzależnione od bieżących notowań kruszców i są konkurencyjne na rynku.

Po zrealizowaniu transakcji od razu otrzymasz zapłatę gotówkową lub przelewem na konto bankowe. W przypadku większych ilości monet prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, aby omówić szczegóły sprzedaży oraz ustalić cenę. Warto wspomnieć, że skupujemy tylko monety inwestycyjne, nie zajmujemy się skupem biżuterii ani innego rodzaju przedmiotów ze złota czy srebra.

Specjalistyczne porady

Zapraszamy do skorzystania z naszego fachowego doradztwa w oddziale Mennicy Mazovia w Poznaniu. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze produkty inwestycyjne dostosowane do Twoich potrzeb, preferencji i planowanej wielkości inwestycji. Jeśli nie możesz nas odwiedzić osobiście, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 602 22 48 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres info@mennicamazovia.pl.Nie obawiaj się zadawać nam nawet trudnych pytań - zawsze jesteśmy gotowi służyć Ci fachowym doradztwem.

Podsumowanie

Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy szereg materiałów edukacyjnych, poradników i komentarzy rynkowych. Przede wszystkim polecamy je osobom, które zaczynają inwestować w metale i kamienie szlachetne. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Poznaniu i zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą, która z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym sklepie panuje przyjazna atmosfera, co dodatkowo umila spędzony u nas czas. Zatem nie zwlekaj, odwiedź nas już dziś i przekonaj się sam, jak przyjemnym uczuciem jest zakup cennej sztabki, monety lub diamentu!

pixel