Mennica Gdańsk

Gdańsk

Adres
UlicaAl. Grunwaldzka 56 lok. 214 IIp.,
wejście przez ING bank
Kod pocztowy80-241
MiastoGdańsk
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Gdańsk

Mennica Mazovia specjalizuje się w dystrybucji metali i kamieni szlachetnych. Oferujemy produkty premium - monety i sztabki inwestycyjne z czystego złota, srebra i platyny a także diamenty i brylanty. Posiadamy oddziały zlokalizowane w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Bielsku-Białej. Nasza firma może poszczycić się prestiżowym wpisem do rejestru działalności kantorowej w Narodowym Banku Polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko w sklepach stacjonarnych ale również w naszym sklepie internetowym. Dzięki całodobowej sprzedaży online przez 7 dni w tygodniu, nasza bogata oferta jest zawsze dostępna z dowolnego miejsca. Zachęcamy do korzystania z wygodnej i bezpiecznej internetowej platformy sprzedażowej.

Oferta Mennicy Mazovia Gdańsk

Sztabki i monety bulionowe

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Mennicy Mazovia w Gdańsku, obejmującą wysokiej jakości sztabki i monety bulionowe. W naszej ofercie znajdują się starannie dobrane produkty, wykonane z kruszcu, pochodzące z czołowych rafinerii i mennic: Perth Mint, Royal Canadian Mint, Rand Rafinery, PAMP, United States Mint, Umicore, Royal Mint Wielka Brytania, Argor-Heraeus czy Valcambi. Jako autoryzowany dystrybutor Münze Österreich, Metalor i C. Hafner i gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Wszystkie wyroby mennicze są certyfikowane przez London Bullion Market Association (LBMA). U nas możesz zainwestować w cenne sztabki i monety z metali szlachetnych, które zapewnią Ci bezpieczeństwo finansowe.

Oferta dla kolekcjonerów

W Mennicy Mazovia w Gdańsku trafisz na unikalne monety i banknoty kolekcjonerskie i okolicznościowe. Cenią je kolekcjonerzy ze względu na stopień rzadkości. Dzięki naszej ofercie będziesz miał możliwość wzbogacenia swojej kolekcji o wyjątkowe okazy, które są nie tylko cenne ale również pięknie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych kolekcjonerów.

Diamenty i brylanty

Wspaniałe kamienie szlachetne, czyli diamenty i brylanty o różnych kształtach i szlifach, czekają na Ciebie w Mennicy Mazovia Gdańsk - zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym. Wszystkie oferowane przez nas kamienie są atestowane przez renomowane międzynarodowe instytucje gemmologiczne - IGI, GIA i HRD, co daje naszym klientom gwarancję autentyczności i jakości. 

Ceny naszych produktów

Wyceniając nasze produkty, takie jak sztabki i monety bulionowe oraz diamenty bierzemy pod uwagę aktualne notowania kruszców i kamieni oraz kursy walut. Nasze ceny są regularnie aktualizowane a Ty możesz śledzić ich zmiany na stronie internetowej https://mennicamazovia.pl/.

Złoto i platyna w formie inwestycyjnej, jako wartości dewizowe, są wolne od podatku VAT. Natomiast cena srebra jest powiększona o podatek VAT w wysokości 23%.

Przyjazne sposoby płatności i dostawy

Za zakupione towary możesz zapłacić gotówką, BLIK-iem, przelewem bankowym, kartą płatniczą lub poprzez system płatności internetowych. Po dokonaniu i opłaceniu zakupów, możesz odebrać je osobiście w naszym sklepie w Gdańsku lub skorzystać z usługi kurierskiej.

Czy mógłbym kupić złoto anonimowo?

To pytanie, które często pojawia się wśród osób zainteresowanych inwestowaniem w królewski metal. W Polsce jednak, zgodnie z obowiązującym prawem, zakup złota inwestycyjnego nie może być dokonany anonimowo. Wymagane jest zarejestrowanie danych osobowych klientów indywidualnych. Ponadto, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu transakcje i dane osób nabywających towary o wartości powyżej 10.000 EUR podlegają odrębnej rejestracji a po przekroczeniu 15.000 EUR informacja jest przekazywana do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Nie należy jednak obawiać się, jeżeli posiadamy legalne źródła dochodów - złoto można kupować w dowolnej ilości. 

Skupujemy metale szlachetne

Mennica Mazovia Gdańsk jest miejscem, gdzie możesz sprzedać swoje monety ze złota i srebra w dobrej kondycji. Oferujemy konkurencyjne ceny skupu, które zawsze odzwierciedlają bieżące notowania kruszców na giełdach światowych. W przeciwieństwie do innych skupów, nie zajmujemy się skupem biżuterii ani innych przedmiotów ze złota i srebra.

Po dokonaniu transakcji sprzedaży, klient otrzymuje zapłatę. Jeśli chcesz sprzedać większą ilość monet, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów transakcji.

Chętnie doradzimy

Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów z dziedziny inwestycji w metale i kamienie szlachetne. Pomoc otrzymasz podczas wizyty w oddziale w Gdańsku lub kontaktując się z nami telefonicznie +48 602 22 48, lub wysyłając email na adres info@mennicamazovia.pl.Nasi eksperci zawsze pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twoich preferencji, planów inwestycyjnych i kapitału przeznaczonego na zakupy.

Podsumowanie

Zachęcamy wszystkich inwestorów do skorzystania z dostępnych, na naszej stronie artykułów, które zawierają niezbędne informacje na temat inwestycji w metale i kamienie szlachetne. 

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu Mennica Mazovia w Gdańsku, gdzie czeka na Ciebie bogata i różnorodna oferta produktów z metali i kamieni szlachetnych najwyższej jakości. Zrobimy wszystko, aby każdy Klient poczuł się u nas wyjątkowo i opuścił nasz sklep w pełni zadowolony. 

pixel