Mennica Bydgoszcz

Bydgoszcz

Adres
UlicaKrólowej Jadwigi 18 lok. 310, III piętro
Kod pocztowy85-231
MiastoBydgoszcz
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Mennica Mazovia Bydgoszcz

Mennica Mazovia jest rzetelnym dystrybutorem złota, srebra, platyny w postaci monet i sztabek inwestycyjnych oraz wysokiej klasy diamentów i brylantów. Oferujemy nasze produkty w różnych miastach Polski a mianowicie w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy i Bielsku-Białej. Nasza firma figuruje w rejestrze działalności kantorowej prowadzonym przez NBP. Prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych oraz online całą dobę 7 dni w tygodniu przez sklep internetowy, Zapewniamy tym samym łatwy dostęp do oferty naszych produktów dla Klientów z całego kraju i zagranicy.

Co kupisz w Mennicy Mazovia Bydgoszcz?

Sztabki i monety z czystych kruszców

Posiadamy starannie dobraną ofertę złotych, srebrnych i platynowych sztabek oraz monet bulionowych, wykonanych z najwyższej próby kruszców przez znane na świecie mennice i rafinerie, m.in. PAMP, Royal Canadian Mint, Umicore, Argor-Heraeus, Rand Refinery, Perth Mint, Royal Mint Wielka Brytania, Valcambi a także United States Mint. Mennica Mazovia jest autoryzowanym dystrybutorem mennic Metalor, C. Hafner i Münze Österreich. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, potwierdzoną certyfikacją LBMA - London Bullion Market Association. 

Zapraszamy pasjonatów numizmatyki

W ofercie Mennicy Mazovia w Bydgoszczy znajdziesz monety i banknoty kolekcjonerskie i okolicznościowe. Wprowadzane do sprzedaży w limitowanych edycjach są cenione przez kolekcjonerów. Wartość numizmatyczna monet będzie rosła w przyszłości przynosząc kolekcjonerowi dużo satysfakcji i zysk z trafionej inwestycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału i strony internetowej, gdzie zaprezentowana jest oferta monet i banknotów kolekcjonerskich. 

Cenne kamienie szlachetne

Mennica Mazovia oferuje diamenty i brylanty, które można nabyć w naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy lub online. Wszystkie oferowane przez nas klejnoty posiadają certyfikaty IGI, GIA lub HRD, co gwarantuje ich autentyczność i wysoką jakość. Kupując u nas masz pewność, że Twój klejnot będzie opłacalną i bezpieczną lokatą oszczędności.

Nasze ceny

Bez względu na to, czy zamierzasz kupić sztabki, monety bulionowe, czy kamienie szlachetne, zawsze otrzymasz u nas konkurencyjne ceny oraz gwarancję jakości towaru. Ceny produktów inwestycyjnych są uzależnione od bieżących notowań kruszców oraz kursu złotego. Wszystkie aktualne ceny sprzedaży złota, srebra, platyny, numizmatów oraz kamieni szlachetnych są dostępne na stronie internetowej Mennicy Mazovia.Sprzedaż złota i platyny jest zwolniona z podatku od towarów i usług VAT, ponieważ są one wartościami dewizowymi. Przy zakupie srebra zapłacisz 23% podatku VAT.

Formy płatności i dostawy

Dla naszych Klientów udostępniliśmy następujące formy płatności:

  • gotówka,
  • transfer bankowy,
  • karta płatnicza (debetowa lub kredytowa),
  • Przelewy24 i DotPay,
  • kod BLIK.

Zakupione produkty odbierzesz osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy. Możesz również wybrać dostawę przesyłką kurierską.

Czy można w Polsce kupić złoto anonimowo?

Zakup złota inwestycyjnego w Polsce wymaga podania swoich danych osobowych ze względu na obowiązujące przepisy prawa. W Mennicy Mazovia gwarantujemy, że Twoje dane są bezpieczne i chronione zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto, aby zapewnić pełną przejrzystość, informujemy Cię, że zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, przy transakcjach powyżej 10 tys. euro w polskiej walucie, dane klienta są rejestrowane, a przy transakcjach powyżej 15 tys. euro - przekazywane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF). Jednakże, jeśli płacisz legalnie zdobytymi środkami, nie musisz się martwić. Mennica Mazovia jest profesjonalnym partnerem inwestycyjnym, który zapewnia bezpieczne i legalne transakcje. Nie ma w Polsce żadnych limitów w zakresie zakupu złota.

Tu korzystnie sprzedasz monety

Mennica Mazovia Bydgoszcz jest to miejsce, gdzie możesz sprzedać monety wykonane ze złota i srebra. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z transakcji, bowiem działamy rzetelnie. Proponujemy konkurencyjne ceny skupu, które odzwierciedlają bieżące notowania kruszców na giełdach światowych.Po sfinalizowaniu transakcji, Klient otrzymuje natychmiastową zapłatę. Możesz również wcześniej się z nami skontaktować, jeżeli zamierzasz spieniężyć większą ilość monet.

Fachowe wsparcie

W bydgoskim oddziale Mennicy Mazovia skorzystasz z fachowego doradztwa specjalistów, którzy będą zawsze służyć wsparciem w doborze najlepszych produktów inwestycyjnych. W tym celu możesz skontaktować się z nami osobiście lub zadzwonić na numer +48 602 22 48 albo wysłać e-mail na adres info@mennicamazovia.pl.

Nie krępuj się, zadawaj pytania - jesteśmy gotowi aby pomóc Ci znaleźć produkty, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Podsumowanie

Jeżeli wchodzisz dopiero w świat inwestycji w metale lub kamienie szlachetne, zapoznaj się z artykułami na naszej stronie, w których opisane są kwestie związane z inwestowaniem na rynku kruszców. 

Staramy się zapewnić pełne zadowolenie każdego Klienta dokonującego u nas zakupów poprzez niezawodność i profesjonalną obsługę. Dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych klientów! 

pixel